Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol F.Bahçe, Gaziantep FK Karşısında

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
4k param gitti fenerin 2.5 üstünden boyle bir sey olamaz arkadaş ya nasil gelmez
Ismai adisinin yuzunden ötlek herif gol yiycem diye altina aicdi oyuncu bile degistirmedi at kafasi.hic oynamadi fener hic baski yapmadi ainirden terledim yok boyle bisey

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,568
2,621
113
Ismai adisinin yuzunden ötlek herif gol yiycem diye altina aicdi oyuncu bile degistirmedi at kafasi.hic oynamadi fener hic baski yapmadi ainirden terledim yok boyle bisey
Dost vallahi kirmizi dan sonra bakmadim rahat geldi diye 80 de bir bakayim kac kac diye penaltı kacmis atamamis sinirden deliye döndüm

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,568
2,621
113
Bi p6da iptal oldu anlamsiz sekilde o nasil iptal olur onada aklim ermedi allah kahretsin
Kırmızı dan sonra kapattım ben var dan p6 dönmüş falan dzekonun direk var kısmet değilmiş mi dicem yani imkansiz su macin gelmemesi

ibisevic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
548
279
63
Geçmiş olsun dostlar. Bets10 nun bedava bahsi ne zaman eklenir bilgisi olan var mı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Hic oynamadi fener hic cok pasiftdi delirdim yahu akil alir gibi deil ya vallahi cildidiryotum