Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin fantazi1973 / Şuan Canlıda Anyang Maçına Girin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
1.80

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,874
50,679
113
tutar kardesim rahat ol mac sonu görüsürüz tebrik icin
Zaten amacın belli burda lüllük lüllük maçlar veriyorsun Bi kaç tane sazan atlar da oynar kazanır belki beni de görür diye düşünüyorsun ama yemezler maç hakkında hiç Bi yorumun yok hiç Bi düşüncen yok eyüpspor maçı kesin 0.5 alt vs top yuvarlak olum alim misin sen nerden biliyon gol cıkmayacagını davar milleti yanlış yönlendirip durma paran yoksa kumar oynama

Eschelon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,980
10,620
113
dostum orda bir kaza oldu inanki.ikinci yari basladik 3 dk icinde 2 gol geldi.sonra yine kilit oldu mac.Aslinda golsuz bitmeye cok yakin duruyodu.3 dk icinde oldu hersey bir anda
yahu tahminine laf eden yok, sadece kesin olacak, kazanacaksın demen yanlış. yoksa top yuvarlak 85 dk gol olmayıp son 5 dk 4 gol olan maç biliyorum. Üslup çok önemli sadece

fantazi1973

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
913
269
63
Zaten amacın belli burda lüllük lüllük maçlar veriyorsun Bi kaç tane sazan atlar da oynar kazanır belki beni de görür diye düşünüyorsun ama yemezler maç hakkında hiç Bi yorumun yok hiç Bi düşüncen yok eyüpspor maçı kesin 0.5 alt vs top yuvarlak olum alim misin sen nerden biliyon gol cıkmayacagını davar milleti yanlış yönlendirip durma paran yoksa kumar oynama
senin 1k na muhtac degilim.ben sana tebrik icin gorusuruz dedim.Laga luga yapma bana burda

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,716
10,337
113
Bir insan kendini bu kadar düşürmez ya :)

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,874
50,679
113
Barem 157.5 adam 170 den bahsediyor bunun gibilerini öttürücen varya

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,783
6,765
113
Canlıdan 250.5 üst alın bana dua edin bu maç min 250 sayı çıkar son periyot en en az 90 sayı var ve berabere bitip uzar uzatmada 5 dakikada min 43 sayı olur rahatta kalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...