Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Fas - Hırvatistan , Almanya - japonya

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
fas güvenimizi boşa çıkarmadı çok top kaybediyorlar sadece
1669199909486.png

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,932
43,532
113
Cacık Hırvatistan

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,727
2,999
113
Maçtan önce ilk ne yazmıştım ben ilk yarı ben hırvatistan hakkinda

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,955
44,330
113
Ulan hirvatintan ne kdr kotuydu be.oyunu bok eden onlardi zaten hic yakistirmadim.su oyunla umarim elenirler.hic yokdan fasida kendine rakik ettiler salaklar.umarim elenirler.dunde arjantine insallah yenilir dedim cok kotu oynuyorlardi yenildiler.

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,727
2,999
113
Ulan hirvatintan ne kdr kotuydu be.oyunu bok eden onlardi zaten hic yakistirmadim.su oyunla umarim elenirler.hic yokdan fasida kendine rakik ettiler salaklar.umarim elenirler.dunde arjantine insallah yenilir dedim cok kotu oynuyorlardi yenildiler.
Şahabet gitsene bro spor bolumu açılacaktı oyniyamwdim

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Şu maçlar noldu acaba dün oynamıştım freebete basket maçı ortada yok diğeri ertelenen yazıyor oynanırmıki bu gün freebet iade de olmayacakIMG_20221123_151047.jpg

Salih3427

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
224
94
28
Bu ne biçim dünya kupası ya 2 gol çıkar dedik 0-0 bitti boşa çıkıyor sahaya bu ayaksizlar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,955
44,330
113
Bu ne biçim dünya kupası ya 2 gol çıkar dedik 0-0 bitti boşa çıkıyor sahaya bu ayaksizlar
Izledigim en igrenc macti.ve macin oyle bitme sebebi hirvatlardi.fas faha atak ve iyiydi.bu gerizekali hirvatlar kendi sahalarinda top cevirdiler hep hatta bi kere kimse baski yapmiyor orta sahada tac cizgisindeler 3 kisi paslasti her birine en az 5er pas geldi aralarinda topu 5 tur cevirdiler en az belkide daha fazla.