Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Fashionbet 40 TL Deneme Bonusu

Deniz700

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
87
13
8
Geçmiş olsun kardeşim benim içime sinmedi zaten axbet bu site oynabet Roma bet bunlar vermiyor para bilgin olsun

osmankozan

Vatan sevdalısı bir TÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,628
497
83
Geçmiş olsun kardeşim benim içime sinmedi zaten axbet bu site oynabet Roma bet bunlar vermiyor para bilgin olsun
Eyvallah kardeşim yarım saate kasayi 100 yaptım 100 yatırdım 600 oldu belge atın hemen onaylayalim dediler attım 3 dk sonra hesabı kapatmışlar böyle adilik olmaz yemin ederim fatura paramı yatırdım çekim yapacağım için

Thesef

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
611
189
43
Eyvallah kardeşim yarım saate kasayi 100 yaptım 100 yatırdım 600 oldu belge atın hemen onaylayalim dediler attım 3 dk sonra hesabı kapatmışlar böyle adilik olmaz yemin ederim fatura paramı yatırdım çekim yapacağım için
Yazık olmus

Ruletci16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
53
6
8
La best10 100 attım 3000bin çektim ne içiyorsunuz birde 10 kat cevirecen top bunlar

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
604
113
Bos site sırf guncel numarımı vermedıgım den hesabı kapatılar

berkayb95

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,881
3,302
113
Dostum halledemediysen yardımcı olmaya çalışayım pek çok kez 10k 5k 3k çekim yaptım ancak siteye yatırım ve çekim yapmamda referans olan Ural isimli kişi siteyle olan bağlantısını kesti maalesef. Bende yatırımı kestim 2 aydır. Ama halledemediysen yaz bana bi yolunu bulmaya çalışırız