Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Fasttoken (FTN) Halka Açık Satışının Resmi Satışı Başladı

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,818
9,936
113
Sahte lisanslara bir çözüm bulunur umarım artık yoksa betcolarin yarısından çoğu ya lisans yok yada lisans süresi dolmuş
Kanka aynen öyle
Yoksa her önüne gelen site acamaz
Şuan bir sitenin sahibiyle muhabbetim var
Ve site şuan orta düzeyde 100 k civarı ödemede alan var
Adamın benle muhabbet etmesi garibime gidiyor :D

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Sahte lisanslara bir çözüm bulunur umarım artık yoksa betcolarin yarısından çoğu ya lisans yok yada lisans süresi dolmuş
Sadece bizim ülkede böyle bu yurt dışında böyle dolandırıl sa biri dava açsa tonla para verir site o yüzden dolandıramazlar

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,942
21,113
Başkan bu iş tutar mı sence 3/5 alalım mi
Vbet'in yani betco'nun coini diyebiliriz. Betco dünya geneli bir sağlayacı sadece kendi ortaklarına yatırım yapın demesi bile coini farklı bir noktaya taşır. Ki demelerine de gerek yok betco yu bilen herkesin alacağını düşünüyorum. Ama ilk başlarda düşeceğini de düşünüyorum biraz zaman geçtikten yatırım yapılabilir ve çok kazanadırabilir.

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,290
25,138
113
Vbet'in yani betco'nun coini diyebiliriz. Betco dünya geneli bir sağlayacı sadece kendi ortaklarına yatırım yapın demesi bile coini farklı bir noktaya taşır. Ki demelerine de gerek yok betco yu bilen herkesin alacağını düşünüyorum. Ama ilk başlarda düşeceğini de düşünüyorum biraz zaman geçtikten yatırım yapılabilir ve çok kazanadırabilir.
Baskanım o deılde tc onaylamayan baya kısı var buna onlem alınacakmı acaba meraktan soruyorum

Albatross

HiraiZerdüş
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,185
871
113
Coin işi sakat uzak durun dımdızlak kalırsınız

Masterchef25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
203
43
Sn baskan kararlarınıza saygı duyuyorum ama sponsor diye böyle bir paylasim yapmak açıkçası ne kadar doğru bilmiyorum.
İşi bilen kişiler zaten bu tokenin yanına yanaşmaz ama bilgisi olmayıp giren arkadaslar olursa gerçekten büyük kayıplar yaşarlar,bence birkez daha gözden geçirin bu tanıtımı.

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,681
71,942
21,113
Sn baskan kararlarınıza saygı duyuyorum ama sponsor diye böyle bir paylasim yapmak açıkçası ne kadar doğru bilmiyorum.
İşi bilen kişiler zaten bu tokenin yanına yanaşmaz ama bilgisi olmayıp giren arkadaslar olursa gerçekten büyük kayıplar yaşarlar,bence birkez daha gözden geçirin bu tanıtımı.
Üstad burada sadece bi tanıtım var. Yatırım tavsiyesi yok sadece bilgilendirme olarak düşünebiliriz.

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
645
113
0,35 den çıkar

sabaha 0,05 e düşer :p

Ferhatd