Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Fatihscream / Kasa 100 Hedef --

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canberk3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,464
1,226
113
@Fatihscream Dostum sanal dan tanımadığın birine nasıl güvenip para atıyorsun yıl olmuş 2020 bu nasıl bi cehalettir ya yanlış anlama ama üzülüyorum böyle
durumlar görünce geçmiş olsun
@Marley15 bu adam gelip burda roll felan kesinlikle yapmaz hadi hayırlı işler herkese.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,782
44,761
113
@Fatihscream Dostum sanal dan tanımadığın birine nasıl güvenip para atıyorsun yıl olmuş 2020 bu nasıl bi cehalettir ya yanlış anlama ama üzülüyorum böyle
durumlar görünce geçmiş olsun
@Marley15 bu adam gelip burda roll felan kesinlikle yapmaz hadi hayırlı işler herkese.
Bende ondan korkuyorum umarım bi hata yapıp burdaki o kdr kişinin şansı olan parayı kullanmamıştır. Umarım olmaz gelir ve gerekeni yapar.

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
ben anlamadım herkes paramı yolladı ortak kupon için yoksa dağıtılacak parayımı bekletiyor

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,324
113
Ne enterasan bir durum Valla Adam guvenıp atmıs Olaya bak Üzücü İnş işi Cıkmıstırda Gelir Durumu duzeltır

Fatihscream

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
973
563
113
Sıkıntı yok yine yaparım ben sözüm söz forumda aktif üye güvenim attım girmicem kimseyi bekletmeyim diye ama iyi niyet olmadı bama mesaj atıyor ama giremedim diye keşke buradan yapsa açıklama kusura bakmayın bekleyenler telafisi olur

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Sıkıntı yok yine yaparım ben sözüm söz forumda aktif üye güvenim attım girmicem kimseyi bekletmeyim diye ama iyi niyet olmadı bama mesaj atıyor ama giremedim diye keşke buradan yapsa açıklama kusura bakmayın bekleyenler telafisi olur
Burada gececi tayfa belli hep aynı kişiler :D ben yapayım rolü gececi tayfanın cepler dolsun bana göndermene gerek yok tahmin paylaşırım

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Ayıp etmıs dost senlık bısı yok

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,200
44,324
113
At buradan bırıne Dost Betasusdan 30 Tl bonusuda alır 130 la baslar

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Hadi bakalim hayirli olsun rol kazancinz bol olsun

SAMET11000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,307
1,417
113
Ayrıyetten kişileri belirle grup kuralım4-5kişiyiz zaten herkes maç söylesin kafamıza yatana basalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...