Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Favexbet 20 TL Deneme Bonusu ( Yatırımsız )

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,667
12,992
113
İyi oldu size sakalımız yok ki sözümüz dinlensin
Bir şey yazmayayım diyorum . En sonunda yazdırıyorsun . Sen ne beyinsiz , ne antikapatik bir beyinsizsin. 10 yaşındaki çocuk musun . Tekrar tekrar ben demiştim diye yazıyorsun . Sana ne alan alır. Küçük de olsa umudu vardır adamın almaya çalışır . Zevkine yine oynar sana ne ank . Bir defa yazarsın eyvallah . Ama delinin dikini bellediği gibi belliyon mal herif.

soydanbey34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,244
963
113
Bir şey yazmayayım diyorum . En sonunda yazdırıyorsun . Sen ne beyinsiz , ne antikapatik bir beyinsizsin. 10 yaşındaki çocuk musun . Tekrar tekrar ben demiştim diye yazıyorsun . Sana ne alan alır. Küçük de olsa umudu vardır adamın almaya çalışır . Zevkine yine oynar sana ne ank . Bir defa yazarsın eyvallah . Ama delinin dikini bellediği gibi belliyon mal herif.
Ulan mal sensin öküz ss attım millet boşa üye olmadın diye montof seni sende kazmanın birisin

ysfchn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
667
339
63
Sakin ol kanks.:)

AYDIN2773

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,238
966
113
Bunu 5 defa söyleyip milletin gözüne sokmana gerek yok .
Benim meselem de o zaten sultan papağanımısın sen kimsenin Burda aklına ihtiyacı yokki üye olmayın desende olur millet bu seni ilgilendirmez boşver bir kere yaz geç yok ikide bir iyi oldu aferin size demiştim ben ne bu be

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,667
12,992
113
Benim meselem de o zaten sultan papağanımısın sen kimsenin Burda aklına ihtiyacı yokki üye olmayın desende olur millet bu seni ilgilendirmez boşver bir kere yaz geç yok ikide bir iyi oldu aferin size demiştim ben ne bu be
Zekâ seviyesi yerlerde. Ben dedim iyi oldu diye 5 6 kez niye der bir insan .

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,316
150,454
113
Bu nasıl konuşma üslubu dostum
Doğru bir şekilde rahatsız olduğun konuyu dile getirilebilirsin.
hakaret etmek sana birşey kazandırmaz, aksine kaybettirir.
bir birimize karşı daha saygılı olalım Lütfen.

421000

Üye
Yeni Üye
31
2
8
bırakın arkadaşlar yalancı bır sıte mılletı uye yapmışlar sonrada promosyon bıttı demişler

421000

Üye
Yeni Üye
31
2
8
ne zaman uyelık açtında nezamn bıtıtırdın şuan daha 300 kişiden fazla var ben ilk baktığımda 600 kişi idi yazık yalana dolana gerek yok

Unal2834

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
96
28
Üyeligimi sildirmek için mail attım bastım küfür ... 19 dan 21 kadar bekledim bitti denildi ...

tahtalikoy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,505
3,123
113
Üyeligimi sildirmek için mail attım bastım küfür ... 19 dan 21 kadar bekledim bitti denildi ...
abi sizdeki bu hesap kapatma olayını anlamıyorum adamlar tüm kimlik bilgilerinizi aldı dataları topladılar. hesabınızı kapatcaklar siteye girerken client yazıcak o client yazısını görünce nolucak allah aşkına. gitti sizin bilgiler, bişey yapcakları yok en fazla sms yapıp aranırsınız ama nedir bu hesap kapattırma sevdası anlamadım gitti