Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Favori Futbolcunuz ?

mccLaren

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
640
93
Tabii ki Messi bir yana ama kessinlikle kanaatım Fenerbahceli Deniz barış ve santrafor Edu Drecana Edu gol kralıydı sadece yanlıs santraforda oynuyodu :D

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Dostum gerilmedim yanlış anlamışsın yanlışını düzelttim
Sen beni yanliş anladn knka. Messi ile ronaldo karşilaşrtrmasi var bu zamanda, messi diyene saygim var demissin. Ronaldo diyene ne diyecksin dedim bende . Büyüteck bişey yok düşüncelr ayni. Ronaldinyo messinin üstünde oyuncuydu ,ronaldinyodan sonrada messi gelir.

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Sen beni yanliş anladn knka. Messi ile ronaldo karşilaşrtrmasi var bu zamanda, messi diyene saygim var demissin. Ronaldo diyene ne diyecksin dedim bende . Büyüteck bişey yok düşüncelr ayni. Ronaldinyo messinin üstünde oyuncuydu ,ronaldinyodan sonrada messi gelir.
Dostum benim demek istediğim gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcu Ronaldinho dur şimdiyi konuşursak bana göre ronaldodur dedim ama Messi diyene saygım vardır dedim anlamında söyledim sen Messi diyosan saygım var anlamında yorum yaptım anladın mı dostum

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Dostum benim demek istediğim gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcu Ronaldinho dur şimdiyi konuşursak bana göre ronaldodur dedim ama Messi diyene saygım vardır dedim anlamında söyledim sen Messi diyosan saygım var anlamında yorum yaptım anladın mı dostum
👍👍 Sorry hata benim o zaman . Ronaldo yazdigini görmedim ben ronaldinho olarak okudum hepsini 😄

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Zinedine zidane , David Beckham , Dennis Bergkamp , Henry , Georghe Hagi , Zlatan abi ,Shevshenko , Sergen yalçın , Kaka , Drogba.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,099
22,660
113
Anelka hierro henryy etoo ronaldinho ginola sergen berkamp yıldıray xavi iniesta seedorff kaka nesta carlos figo messi ronaldo1 ronaldo2 batistuta hagi stechkov beackham hakan ş. zidane ............

knylmz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
195
44
28
messi- de bruyne sözün bittiği yer bence

cashto63

Slot doktoru
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
268
125
43
Arkadaslar izlemekten keyif aldıgınız favori futbolcunuz nedir ve neden ?

Böyle bir muhabbetimizde olsun istedim benim şahsen İzlediklerim arasında en keyif veren de en iyisi olarak gördüğümde Lionel Messi sebebiyse kapalı oyunu açar ummadık anda attıgı araya topları heycan verici hokkabaz calımları bu yüzden Messi .
Futbolcuların çoğu salaktır kendime bazen soruyorum bunlar nasıl futbolcu olmuşlar ronaldonun kişiliği daha iyidir ama messiden başka kimse maç izleme zevki vermiyor

Wembley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
76
28
Neymar şımarık olmasaydi Messinin yerine gececek adamdi katilan var mi?

Starmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
922
298
63
1 numara tabi ki sergen abi ondan sonra en yetenekli sol ayak celil abi en sevdiğim örnek futbolcu

Ekli dosyalar