Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Fazlinho18 / Trabzonspor Kazanır

Kupon Miktarı
505
Kupon Oranı
2.06

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Zor deplasman dostum.Ben bugün Malatyanın beraberliği yada yenmesini bekliyorum.Bol şanslar

Fazlinho18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
529
593
93
Malatya iyi değil , Ndiashyime yi kaybettiler , Kubilay yok ve sol bekte stoper Hadebe oynuyor.. Trabzon kazanırsa 48-48-48-42 olacak puan durumu ve potaya girecek. Oranda iyi olduğu için verdim dostlar , Zemin işi bozuyor ama 0-1 olsun bizim olsun umarım :)

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Malatya iyi değil , Ndiashyime yi kaybettiler , Kubilay yok ve sol bekte stoper Hadebe oynuyor.. Trabzon kazanırsa 48-48-48-42 olacak puan durumu ve potaya girecek. Oranda iyi olduğu için verdim dostlar , Zemin işi bozuyor ama 0-1 olsun bizim olsun umarım :)
Aynen zemin kotu gs bile 89 da attı kaleci Saha azizligine ugradi

Fazlinho18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
529
593
93
Bol şans çekilis olmayınca kimse yazmamış :) umarım gelir

birisi yazsın yada beğeni atsın diye paylaşmıyorum ki kardeşim.. Takıldığım iki forum var aynı anda yolluyorum işte.. Buraya atıp kazandığımı görünce karda sanmayın hee. 4-5 bin gitti geçen 3 4 saatte , yöneticiler gördü.. Daha atamayıp battıklarımda var.. Zaten bets10 kar zarar listemi yapmıştım 2020 yılında 73 bin TL zarar :)

Herkese bol şanslar..Arada böyle gelince tatlı oluyor tek artısı o..Keyif alarak , adrenalin yaşayarak oynuyorum ben.