Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Feleğin Çemberi

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Bunları kırmızı ile çizmen için sadece Yılbaşı bonus eklememeleri değil bence sebep. Bir çok sebep var daha..
Ben kendime milat olarak 1 ocagi sectim .bundan sonra bu siteler benim icin yok hukmunde umarim akli basina gelir yatirim yapanlarinda .cark kodu var diye dusunup dandik cark odullerine kanip yatirdik

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,999
5,498
113

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
21 gün boyunca kilitli kalıyor knka sona erdi mi istersen tekrardan kitliyorsun
Bunu bende dusundum param varken sonra dedim olum ölürsün kalirsın gider ayak vbete bi daha domalmis olursun .bosver.😀

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
412
63
En sevmedigim baywin sitesi ..Lan bir insan birnkere yatirim yapar bunlar her bonusu cdkmede yatirim istiyor..Onuda 2000 yapacanda 150 cekeceksin..Takip bile etmiyorum baywin baysipn kodlarini

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,999
5,498
113

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,182
2,272
113
öyle bir durum olursa benim spin code: naberfucker100

Ayazmami23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
133
43
Bunu bende dusundum param varken sonra dedim olum ölürsün kalirsın gider ayak vbete bi daha domalmis olursun .bosver.😀
Vallaha knka vbete artık domalmak istemiyorum 200 k kaybedip üstüne 40 k kayıp bonusunu kaybedip destekten şans bonusu isterken maalesef bonus hakkınız yoktur yazısını alınca bir dahada o siteye kaybetmek istemez insan

brfdrmz

Tek Golden Yatan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,463
1,336
113
Bence. Burda birazda forum yetkililerinede dusuyor tamam onlar sponsorluklarini alir geri çekilir ama forumdaki uyeler yatirim yapmazsa boyle sacma sapan bonuslar olmaz ya hic vermeyin yada adami felegin cemberinden geçirmeyin

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
Vallaha knka sanki ilahi yumruk yemiş oldum kafama 2 gün kendime gelememiştim
Bedava peynir ancak fare kapanında olur diyorlar ya , aynen öyle. Bizimki de o hesap. Paramız olduğu zaman oynama isteği oluşuyor, kendimizi frenleyemiyoruz , sıkıntı orada. Para yokken zaten oynayamıyorsun bir şekilde. Haberlerde seyrettim , Milli Piyango 400 milyon TL tam bilete çıkmış , çıkan kişinin psikolojisini de düşünemiyorum ,sapıtmasa bari :) Haydan gelen huya gidiyor genelde , orası da gerçek.

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
Vallaha knka vbete artık domalmak istemiyorum 200 k kaybedip üstüne 40 k kayıp bonusunu kaybedip destekten şans bonusu isterken maalesef bonus hakkınız yoktur yazısını alınca bir dahada o siteye kaybetmek istemez insan
Benimde en sevmediğim nokta o , yatırıp , yüksek miktarlar kaybedince iyisin , hoşsun ama şans bonusu isteyince çıkarıp 200 TL vermiyor eline, sitelerin çoğu insafsız.

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,999
5,498
113

Ayazmami23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
133
43
Bedava peynir ancak fare kapanında olur diyorlar ya , aynen öyle. Bizimki de o hesap. Paramız olduğu zaman oynama isteği oluşuyor, kendimizi frenleyemiyoruz , sıkıntı orada. Para yokken zaten oynayamıyorsun bir şekilde. Haberlerde seyrettim , Milli Piyango 400 milyon TL tam bilete çıkmış , çıkan kişinin psikolojisini de düşünemiyorum ,sapıtmasa bari :) Haydan gelen huya gidiyor genelde , orası da gerçek.
Vallaha knka
Benimde en sevmediğim nokta o , yatırıp , yüksek miktarlar kaybedince iyisin , hoşsun ama şans bonusu isteyince çıkarıp 200 TL vermiyor eline, sitelerin çoğu insafsız.
Vallaha knka aşağı yukarı 400 k yakın kaybım var 2023 yılında vbete bir kez güzel bir bonus tanımlamadı en son yılbaşını ayağına 500 frebet tanımlamıştı alsın o 500 bi yerine çalsın

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,400
2,409
113
Vallaha knka
Vallaha knka aşağı yukarı 400 k yakın kaybım var 2023 yılında vbete bir kez güzel bir bonus tanımlamadı en son yılbaşını ayağına 500 frebet tanımlamıştı alsın o 500 bi yerine çalsın
Siteler acımasız kardeşim,ya bonus vermezler , verdikleri zamanda işe yaramaz, ya miktar küçüktür ya da şartı zordur. Umarım bundan sonra kazanan onlar değil de biz oluruz.

Ayazmami23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
372
133
43
Siteler acımasız kardeşim,ya bonus vermezler , verdikleri zamanda işe yaramaz, ya miktar küçüktür ya da şartı zordur. Umarım bundan sonra kazanan onlar değil de biz oluruz.
İnşallah ama kumar öyle birşey ki durmak bilmiyorsun kazanınca paranın kontrolünü sağlıyacaksın yoksa yine kayıp gidiyor elinden çok şükür ben bunu anlamış oldum

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir
1000 yap 200 çek diyen sitenin anası sebepsizce sevilir

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
istekbeti kandırdım geldi para ya oh be 750 attılar sımdı. tokatcıyı tokatcı gibi kandıracaksın
dedimki para geldiğini bir görsem güvenebılsem size 10,000de yatırırım 20,000 de yatırım dedım attılar hemen yenıden talep verin diyip :))