Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Felipe Melo: VAR Olsaydı Real Madrid'i Elerdik

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,755
64,466
113

2011-2015 yılları arasında Galatasaray formasını terleten Felipe Melo, Instagram hesabından yaptığı canlı yayında açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı oyuncunun açıklamalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:

"Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulübü"
Galatasaray ile tarihe geçtim. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulübü. Juventus mu, Galatasaray mı? diye soracak olursanız kesinlikle Galatasaray'ı tercih ederim. Galatasaray benim kalbimde. Geri dönmeyi çok isterim.

"VAR olsaydı Real Madrid'i elerdik"
Real Madrid'i 3-2 yendiğimiz maçı unutamıyorum. İki tane geçersiz gol attılar. O zaman VAR olsaydı, biz Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale yükselirdik

"Oğlum sürekli çay içiyor"
Türkiye'nin en iyi şeyi çay. Oğlum Türkiye'de doğdu ve uyumadan önce sürekli çay içiyor.

Galatasaray formasıyla çıktığı 154 maçta 18 gol kaydeden Brezilyalı oyuncu, kariyerini ülkesinin önemli takımlarından Palmeiras'ta sürdürüyor.

storm789654123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
346
37
28
beşiktaşlıyım ama doğru diyor var olsaydı real madridi elerlerdi. yukarıdaki arkadaşın yazdığı yorum kesinlikle fenerli olduğu için :) neyse tartışmaya gerek yok

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,925
151,300
113
Var olsaydı yenerdik Madrid'i ama Var yoktu şimdi Var var futbol diye birşey yok biz hakeme bakardık golse gol, gol oluyor Var'a gidiyor pozizyon duruyor soğuyor.. Futbol demek anı yaşamak heyecanlı olmasını sağlamak birakın aksın :)

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
o ilk maçta çok net 2 penaltımız verilmemişti görmemesine imkan yoktu hakemin gözünün önünde essien voleybol oynadı topla çok can yakıcıydı 2. maç ronaldonun golü net ofsayttı yine aklıma geldi yine sinirlendim allah kahretsin :D

Lyon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,588
456
83
beşiktaşlıyım ama doğru diyor var olsaydı real madridi elerlerdi. yukarıdaki arkadaşın yazdığı yorum kesinlikle fenerli olduğu için :) neyse tartışmaya gerek yok
Melo Couto materazzi gibi oyuncular var sistemi ile birlikte tarihe gömüldü artik bu tarz futbolu kimse oynayamaz

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
falan ama çok seviliyorsun be olm meloo

Moderatör tarafında düzenlendi: