Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Felsefe & Psikoloji ve Buz Pateni & Snowboard

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Böyle aynı şeyi defalarca izlemeyi sevmem ama nedense cem Yılmaz ın tüm gösterilerini başa sarıp kulaklığı takıp dinlerken uyumak gibi lanet bir alışkanlığım var

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
En eskilerden en yenilere kadar hepsini izliyorum dinliyorum huy edinmişim

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Böyle aynı şeyi defalarca izlemeyi sevmem ama nedense cem Yılmaz ın tüm gösterilerini başa sarıp kulaklığı takıp dinlerken uyumak gibi lanet bir alışkanlığım var
Ben de profesyonel çekimleri izlemeyi sevmiyorum dost doğal olanlar daha güzel bence :) beğendiklerimi tekrarlarım da arada , sanatı seviyorum

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Ben de profesyonel çekimleri izlemeyi sevmiyorum dost doğal olanlar daha güzel bence :) beğendiklerimi tekrarlarım da arada , sanatı seviyorum
Ben de felsefik konuştuğumu zannedip saçmalamayı seviyorum bence yeni bir ‘’-ist” eki alacak akım yaratmış olabilirim mavicilerden değilim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Bence her insanın saçmalayabileceği bir insan olmalı bu zor zamanlarda ciddiyet üstüne ciddiyet, koşuşturmaca insanı daha çok geriyor

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Ben de felsefik konuştuğumu zannedip saçmalamayı seviyorum bence yeni bir ‘’-ist” eki alacak akım yaratmış olabilirim mavicilerden değilim
dost önceden de denk geldim insan burada az çok birbirilerinin karakterleri hakkında fikir sahibi olabiliyor..kafa yaşancak sohbet edilcek adamsın vesselam..yaş kaçtı dost

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Aynada kendime kızıyorum bazen harbiden ağza alınmayacak şeker söylüyorum o sanırım şuan aklıma o geldi ama az düşünsem güzel bi liste çıkar
İnsanlarq biraz ürkütücü geliyor . Benim de var ayna alışkanlığım eskiden daha çoktu şuan yok pek ama yine de var geceleri aniden kalkıp aynada saçımı başımı düzeltirim, dış görünüşe çok önem veren biriyim kıyafet değiştirip ayna karşısına geçtiğim bile olmuştır geçmişte geceleri. Değişik havalara giriyorum bazen psikolojik olarak zorlandığım zamanlarda çok yapıyordum bunu genelde.
Şöyle de bir alışkanlığım var evden kulaküstü,airpods, ya da normal kulaklık birini takmadan çıkmam, apartmandan çıkarken sağ ayak , çalacak şarkının tam girişi ve sigaramın yanmış olması gerekir her evden apartmandan çıkışımın %80 i böylrdir minimum

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
dost önceden de denk geldim insan burada az çok birbirilerinin karakterleri hakkında fikir sahibi olabiliyor..kafa yaşancak sohbet edilcek adamsın vesselam..yaş kaçtı dost
23 reisim