Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Felsefe & Psikoloji ve Buz Pateni & Snowboard

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Dolu yağdı az önce

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Sana çokta herkese bahsetmediiğim bir özelliğimden bahsetmek istiyorum agam.
Bugün yaşadım bunu , bilardoya gittik bu arada Semih dostumdan sonra en iyi bilardocuların başında gelirim. Neyse çıktık mekandan yürüyoruz iki yol var biri sağdan direkt mahalleye gidiyor anayolun yanından diğeri de uzatıyor yolu ama normal caddeden gidiyorsun , sigaramı yaktım bir şeyler düşünüyordum ani bir kararla otobüse binelim dedim arkadaşıma, kelebek etkisi...
Bazen bazı anlık karar değişimlerinin hayata doğrudan etkilerde bulunabileceğini düşünüyorum . Sallıyorum benşm otobüse binmem erkende mahalleye gelmem erkenden eve gelmem demek belki de ben o an aniden bahşs kontrol ederken canlı bir maça kafam esip kendimce rolleyip para kazanıcam bu para da matruşka misali içinden başka paraları çıkarıcak bu paralar benim için bir tatil sağlayacak bu tatil beni rahatlatacak vs ...
Oysaki sadece otobüse binmek istedim o an ...
Tabiki de bu olumsuz yönde de olabilir.
Bazen olur olmadık sokakta yürürken durup içimden 20 den geri sayıp sigara yakıp tekrar yürürüm .
Bazen sokaktaki bir çocuğa nasıl olduğunu sorarım, belki o çocuk erken yaşta ailevi problemlerden muzdariptir ve benim ona halini hatrını ihtiyaçları olup olmadığını sormam onun moralinin düzelmesini evegidip şen şakrak olmasını ve bu şen şakraklığın tüm eve yansımasını sağlayacaktır.
Bazen okey oynarken taşları yeniden dizmeye yakın çıkarım kahvehaneden ya da kafeden 1 tur atarım geri gelirim.
Vs vs...
Delisin yani ben gibi :) Kuzen zincir halkaları gibi yaşadıgımız her olay ama küçücük farketmediğimiz bi detay ama büyük hayatını degiştiridğini anlayacagın bi olay biririne bi şekilde baglı bencede..bazen farkında bile olmadığın bir detay senin hayatını kökten değiştirebiliyor..ama herşeyin bir sebebi var..arkadaşımla tartışıyoruz araç kullanıyorum çok gerginim bağıra çağıra dağ yolundan aşağıya şehre doğru iniyoruz,gergin olduğumdan mütevellit gaza yükleniyorum bayır aşağı 130-140 ilerliyorum virajlıda bir yol ama sürekli kullandıgım yol oldugu için hangi virajın açısı nedir neyyi ne kadar kaldırırbiliyorum,tam son bir viraj daha var sonra şehre inen caddee çıkıyoruz,son viraja gelmeden önüme kedi atladı yoldan karsıya gecmek ıcın aniden bir fren motor freni falan hızımın %60 70ini kesti,tam sövecem kediyede ağzımı açtım virajın başında elinde flaşlamba ile polis memuru :)) uygulama yapıyorlar virajın bitiminde nasıl kalabalık..eğer o kedi orda 2 saniye sonra karşıya geçmeye karar verse şuan cezaevindeydim sanırım..o hızla mümkün degil duramaz birkaç polis memurunu biçer belki daha kötüşeylere sebebiyet verebilirdim çok başka yerlere gidebilirdi olay .. ve bunu engelleyen bir kediydi :) şimdi buna gelde tesadüf de,denk geldi de..

bunu neden anlattım diye düşünüyorum şuan dost :)
sabah yeni işimde ilk iş günüm,2 aydır boştayım.ya ugraşsam araya adam soksam para harcasam böylesini denk getiremeyeceğim bir yerden öyle bir teklif aldımki ya ne anlatabilirim nede o duyguyu yaşatabilirim birisine,bu mutlulugumu da paylaşmak istedim ve bu da tesadüf değil birşeyin baslangıcı baska bırseyın sonu yeni zincir halkalarının ilk halkası :) bu sebeple müthiş keyifli bu sohbeti terk etmek durumundayım..

Hepiniz ayrı ayrı çok iyisiniz,harikasınız ve gerçekten hepinizi seviyorum :) Bolşans hayırlı sabahlar

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Delisin yani ben gibi :) Kuzen zincir halkaları gibi yaşadıgımız her olay ama küçücük farketmediğimiz bi detay ama büyük hayatını degiştiridğini anlayacagın bi olay biririne bi şekilde baglı bencede..bazen farkında bile olmadığın bir detay senin hayatını kökten değiştirebiliyor..ama herşeyin bir sebebi var..arkadaşımla tartışıyoruz araç kullanıyorum çok gerginim bağıra çağıra dağ yolundan aşağıya şehre doğru iniyoruz,gergin olduğumdan mütevellit gaza yükleniyorum bayır aşağı 130-140 ilerliyorum virajlıda bir yol ama sürekli kullandıgım yol oldugu için hangi virajın açısı nedir neyyi ne kadar kaldırırbiliyorum,tam son bir viraj daha var sonra şehre inen caddee çıkıyoruz,son viraja gelmeden önüme kedi atladı yoldan karsıya gecmek ıcın aniden bir fren motor freni falan hızımın %60 70ini kesti,tam sövecem kediyede ağzımı açtım virajın başında elinde flaşlamba ile polis memuru :)) uygulama yapıyorlar virajın bitiminde nasıl kalabalık..eğer o kedi orda 2 saniye sonra karşıya geçmeye karar verse şuan cezaevindeydim sanırım..o hızla mümkün degil duramaz birkaç polis memurunu biçer belki daha kötüşeylere sebebiyet verebilirdim çok başka yerlere gidebilirdi olay .. ve bunu engelleyen bir kediydi :) şimdi buna gelde tesadüf de,denk geldi de..

bunu neden anlattım diye düşünüyorum şuan dost :)
sabah yeni işimde ilk iş günüm,2 aydır boştayım.ya ugraşsam araya adam soksam para harcasam böylesini denk getiremeyeceğim bir yerden öyle bir teklif aldımki ya ne anlatabilirim nede o duyguyu yaşatabilirim birisine,bu mutlulugumu da paylaşmak istedim ve bu da tesadüf değil birşeyin baslangıcı baska bırseyın sonu yeni zincir halkalarının ilk halkası :) bu sebeple müthiş keyifli bu sohbeti terk etmek durumundayım..

Hepiniz ayrı ayrı çok iyisiniz,harikasınız ve gerçekten hepinizi seviyorum :) Bolşans hayırlı sabahlar
Yeni işinde başarılar diliyorum agacım kendine güzel bak zihnini temiz kalbini ferah tut görüşmek üzere bol şanslar sana da

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Yeni işinde başarılar diliyorum agacım kendine güzel bak zihnini temiz kalbini ferah tut görüşmek üzere bol şanslar sana da
Umarım görüşürüz tekrar kuzen , sağlıcakla kalın . güzel düşüncelerin içinde teşekkür ederim

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Cok NBA takiliyon coookk ondandir 👍
Biz karmaşık konuştuk:D senin suçun yok
Curling der geçerim... fırçalayyarak kaydırıyor
O kadar okudum hicbisey anlamadim bu konudan cok mu cahilim lan
😂😂😂 oxzz ye bi danis

böyle farklı bakış açıılı , yeppyenii , fıkırr fııkır ,düşünndürrrrrücü bi sorusu olan çıkmaz mı saçmalayalım az daha..

saçmalayası gelen var aranızda hissediyorum