Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Felsefe & Psikoloji ve Buz Pateni & Snowboard

Okndrms933

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
860
113
böyle farklı bakış açıılı , yeppyenii , fıkırr fııkır ,düşünndürrrrrücü bi sorusu olan çıkmaz mı saçmalayalım az daha..

saçmalayası gelen var aranızda hissediyorum
Nerde o eski bayramlar tadindayim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
böyle farklı bakış açıılı , yeppyenii , fıkırr fııkır ,düşünndürrrrrücü bi sorusu olan çıkmaz mı saçmalayalım az daha..

saçmalayası gelen var aranızda hissediyorum
Yakışıklı sistem oynuyordum 3,4,5 1,2,4 takılmaca, paradoks gibi bu büyük para hevesi mesela şey diyorum içimden oynarken ‘’ ulan bi gelse de her akşam böyle tonlarca sürpriz kupon yapsam’’ parayı iade etmeye takmışım kafayı hani gelsin de geri vereyim

Okndrms933

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
860
113
Yakışıklı sistem oynuyordum 3,4,5 1,2,4 takılmaca, paradoks gibi bu büyük para hevesi mesela şey diyorum içimden oynarken ‘’ ulan bi gelse de her akşam böyle tonlarca sürpriz kupon yapsam’’ parayı iade etmeye takmışım kafayı hani gelsin de geri vereyim
Kendi üstüne gidiyosun dost .

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Aynen dimi güzel bi kazanç sağlayıp farklı opsiyonlarla geri vermek kadar keyifli başka ne olabilirki..işte benim çevrem işte benim dostlarım böyle olmalı

oXzz41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
311
163
43
Eğer geceden sabaha ölmediysen 1 gün daha yaslandin kardeşim.
okuyunca irkildim dost neden şimdi böyle söyledin,bende sabahları yeni bir güne uyandım diye seviniyor günün nasıl güzellikler getireceğini düşünerek öğlen ediyordum..bu açıdan bakınca hoş olmadı günümü mahvettin dost

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
okuyunca irkildim dost neden şimdi böyle söyledin,bende sabahları yeni bir güne uyandım diye seviniyor günün nasıl güzellikler getireceğini düşünerek öğlen ediyordum..bu açıdan bakınca hoş olmadı günümü mahvettin dost
Günün bundan değil yatan kupondan mafolmadiysa sikinti etme 😉

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,958
43,554
113
Ben bu konuya nasıl geldim