Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Fenerbahçe Avrupa Kura Çekimi

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Fenerbahçenin Avrupada rakibi İspanya La LİGA Ekiplerinden Sevilla oldu.

İlk maç 9 Mart Tarihinde İspanya'da rövanş ise 16 Mart'ta Kadıköy'de oynanacak.

Bence güzel bir eşleşme oldu bizim için. Sevilla bu sene gerçekten kötü . Umarım şans bizim yanımızda olur.

Saldır FENERBAHÇE'm

Pikaçuu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,190
24,703
113
Sevıllanın ölüsü yeter gbı ama inşallah atlarsınız tur

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Fenerbahçenin Avrupada rakibi İspanya La LİGA Ekiplerinden Sevilla oldu.

İlk maç 9 Mart Tarihinde İspanya'da rövanş ise 16 Mart'ta Kadıköy'de oynanacak.

Bence güzel bir eşleşme oldu bizim için. Sevilla bu sene gerçekten kötü . Umarım şans bizim yanımızda olur.

Saldır FENERBAHÇE'm
Evet tek avantajimiz
Eski sevilla değil bu sene de kötüler ama kupa da ayrı oynuyor adamlar

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Her türlü içlerinden geçeceğiz ❤

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Abi sevilla çok kötü top oynuyor ya. Disiplini kaybetmediğimiz taktirde kafa kafaya oynarız. İspanyadan iyi bi skorla dönmek lazım

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
sürekli sevilla bu sene iyi deyil yorumları yazılıyorsa kaybettik demektir mlsf

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Yorumları görünce neden futbol ülkesi olmadığımızi gayet net anlıyorum Fenerbahçe bu oyunla Sevillaya 2 maçta anca 1 gol atar

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Abi ben umutluyum. Takım düşüş yaşadı ve deprem için verilen arada futbolcular mutlaka ekstra motive olmuşlardır. Sevilla ligde çok kötü. Düşme potasının hemen uzerindeler. Takip edebildiğim kadarıyla onlardan şu an 1 tık üstün durumdayız. Mental olarak daha iyiyiz ve lig konumumuz gayet rahat üzerimizde stres yok. Şimdi bunları düşünürken oynadığımız futbolu da göz önünde bulundurarak diyorum ki biz SEVİLLANİN İÇİNDEN GEÇERİZ. Biraz şans yanımızda olsun yeter

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,635
6,540
113
Abi ben umutluyum. Takım düşüş yaşadı ve deprem için verilen arada futbolcular mutlaka ekstra motive olmuşlardır. Sevilla ligde çok kötü. Düşme potasının hemen uzerindeler. Takip edebildiğim kadarıyla onlardan şu an 1 tık üstün durumdayız. Mental olarak daha iyiyiz ve lig konumumuz gayet rahat üzerimizde stres yok. Şimdi bunları düşünürken oynadığımız futbolu da göz önünde bulundurarak diyorum ki biz SEVİLLANİN İÇİNDEN GEÇERİZ. Biraz şans yanımızda olsun yeter
Konumunuz nasil rahat stres yok ligte jesusla sampiyon olucaz diyip esip gurluyen fener birinci galatasarayın 9 puan gerisinde nasil stres yapmiyonuz sevillanin icinden gecicez diyip lig konumunu atmissinda adamlar kupa takimı o isler o kadar kolay olmaz umarım gecer fener başarılar

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Stres yok derken takım 10 senedir şampiyon olamıyor ligde puan farkı açık birde Galatasaray deprem olduğu için 2 maçı oynamadan 6 puan alacak Valencia zsten sezon sonu gidiyor kendini çok zorlamaz bence çok zor kura umarım geçeriz turu

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,811
25,539
113
Adam doğru söylüyor Bi taraftan aslında Sevilla kötü yani bu kel sampaoli bişey yapamaz bende fener geçer diyorum :\

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Stres yok derken takım 10 senedir şampiyon olamıyor ligde puan farkı açık birde Galatasaray deprem olduğu için 2 maçı oynamadan 6 puan alacak Valencia zsten sezon sonu gidiyor kendini çok zorlamaz bence çok zor kura umarım geçeriz turu
Evet sampiyonluk artık çok zor ihtimal. Galatasaray şiir gibi top oynuyor abi bu saatten sonra cok zor ihtimal Fenerin lider olmasi. Ama Avrupa liginde son 16 ya kalmissin... Buradan yarı final gorup donersen kimse neden sampiyon olmadin demez. Ayrica futbolcu transferinden en çok kazanan takımlardan biri Fenerbahce. Mali açıdan da bir nebze rahatlarsa üç bes muhalif haricinde kimse ses cikarmaz. Ben bu yüzden stres yok dedim. Varsa bile sevilla kadar değil, abi adamlar çok kötüler ne takim disiplini var ne oynama isteği var hakikaten çok kotuler yani. İnsaaallah disarda icerde yener öyle ilerleriz

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Evet sampiyonluk artık çok zor ihtimal. Galatasaray şiir gibi top oynuyor abi bu saatten sonra cok zor ihtimal Fenerin lider olmasi. Ama Avrupa liginde son 16 ya kalmissin... Buradan yarı final gorup donersen kimse neden sampiyon olmadin demez. Ayrica futbolcu transferinden en çok kazanan takımlardan biri Fenerbahce. Mali açıdan da bir nebze rahatlarsa üç bes muhalif haricinde kimse ses cikarmaz. Ben bu yüzden stres yok dedim. Varsa bile sevilla kadar değil, abi adamlar çok kötüler ne takim disiplini var ne oynama isteği var hakikaten çok kotuler yani. İnsaaallah disarda icerde yener öyle ilerleriz
Şampiyonluk imkansıza yakın diye düşünüyorum umarım türü geçeriz zaten burdan da bir sonuc çıkmazsa Ali Koç bir zahmet bıraksın artik 5 senede bir çöp bile alamadı bu maddi olarak rahatlatıyor şeylerini de ben inanmıyorum fikret orman zamanında Ali Koç'un 2 katı transferler gönderdi şampiyonlar Ligi'nde namağlup çıkardı ama bıraktığında enkaz devraldı Ahmet Nur Çebi o yüzden ben pek inanmıyorum

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,984
9,632
113
Sevilla Avrupa kupa takımı öyle rahat felan yenmekte imkansız.

Herbokolog

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Şampiyonluk imkansıza yakın diye düşünüyorum umarım türü geçeriz zaten burdan da bir sonuc çıkmazsa Ali Koç bir zahmet bıraksın artik 5 senede bir çöp bile alamadı bu maddi olarak rahatlatıyor şeylerini de ben inanmıyorum fikret orman zamanında Ali Koç'un 2 katı transferler gönderdi şampiyonlar Ligi'nde namağlup çıkardı ama bıraktığında enkaz devraldı Ahmet Nur Çebi o yüzden ben pek inanmıyorum
Yok şu an transfer konusunda çok çok rahatiz. Mali durumumuz büyükler içinde en iyisi. Ama evet bu sene ya yarı final ya sampiyonluk olmazsa isler sikintya girer. Fenerin mali tablosu çok iyi. Şampiyonluk artık hayal dost. Galatasaray çok güzel top oynuyor ve bu ligde onu durduracak takim yok şu an. Kabul etmek gerekir. Ancak klupte işler karisacak gruplasmalar olacaak falan o sekilde büyük düşüş yasarlar. Aksi halde 4-5 mac kala şampiyonluğunu ilan ederler bunu Fenerbahçe yonetimi de çok iyi biliyor. Futbolcularda çok iyi biliyor

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Yok şu an transfer konusunda çok çok rahatiz. Mali durumumuz büyükler içinde en iyisi. Ama evet bu sene ya yarı final ya sampiyonluk olmazsa isler sikintya girer. Fenerin mali tablosu çok iyi. Şampiyonluk artık hayal dost. Galatasaray çok güzel top oynuyor ve bu ligde onu durduracak takim yok şu an. Kabul etmek gerekir. Ancak klupte işler karisacak gruplasmalar olacaak falan o sekilde büyük düşüş yasarlar. Aksi halde 4-5 mac kala şampiyonluğunu ilan ederler bunu Fenerbahçe yonetimi de çok iyi biliyor. Futbolcularda çok iyi biliyor
Zaten dost Fenerbahçe kafada bitirmiş ligi Valencia Zaij sezon sonu gidiyormuş paraya çok ihtiyaç olacak umarım doğru kadro kurulur seneye

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,984
9,632
113
La niye bu oynamadan 6 puanı sadece gs alacakmış gibi lanse ediyor herkes FB de bjk de oynamadan 6 puan alacak