Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    69

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
Ben burdan @KARTALizma ya meydan okuyorum.
Madem takımına güveniyorsun
Gel ufak bir idda kuralım. Kazanan kişi kaybedene istediği takım logosunu profil resmi yaptırsın 7 gün boyunca :)

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Ben burdan @KARTALizma ya meydan okuyorum.
Madem takımına güveniyorsun
Gel ufak bir idda kuralım. Kazanan kişi kaybedene istediği takım logosunu profil resmi yaptırsın 7 gün boyunca :)
yok şöyle yapalım takımına madem bu kadar güveniyorsun takım değiştirmesine girelim istersen iddiaya :D

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Sen şuan şamataya vurarak kaçıyorsun geç bunları 🤣🤣 ne dersin dostum takımına güveniyor musun :)
Takımıma güven meselesinde hiç bir zaman sorun yok bu çöp fb kadrosunu yenemiyorlarsa biz de o çöpleri bir hafta yaşırız profilde bizimkiler utansın deriz sıkıntı yok :D

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
1
Çöp mü kadro 🤣🤣
Tamam giriyor musun iddaya :)
yaw o kadar kendinden geçiyorsun ki fb lafı geçince okuduğunu bile anlamamışsın :D yazdım ya bizimkiler utansın der taşırız o çöpleri bir hafta profilde diye :)

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
Takımıma güven meselesinde hiç bir zaman sorun yok bu çöp fb kadrosunu yenemiyorlarsa biz de o çöpleri bir hafta yaşırız profilde bizimkiler utansın deriz sıkıntı yok :D
Fenerin kadrosu çöp mü? Bu kadro ligin en iyi kadrosu maalesef iyi teknik direktörün elinde değil, birde madem Beşiktaş kadrosu iyi niye şampiyonlar Ligi'nde bir puan bile alamadı

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
yaw he he rizeyi yenerken havalara uçtuğunda dedim sana karşındaki psg değil rize havalanma diye antep aldı havanızı :D
Kasımpaşa tek kale oynadı size ligde kaçıncı bak bakalım.

Biz çok iyi oynayarak yenildik antep maçında. Sizin gibi ruhsuzlar ordusu değil ki bizim takım :)

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Fenerin kadrosu çöp mü? Bu kadro ligin en iyi kadrosu maalesef iyi teknik direktörün elinde değil, birde madem Beşiktaş kadrosu iyi niye şampiyonlar Ligi'nde bir puan bile alamadı
Beşiktaş'ın kadrosu iyi dedim mi ki ben ne zaman :D bu kadro Q7-Guti-Simao-Gomez-Talisca gördü. Şuan ki kadroya asla iyi demem ben bunların yanında. fb kadrosunda da ne Alex ne Van Persie ne Anelka ayarında topçu var e haliyle çöp kadro.

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
yaw o kadar kendinden geçiyorsun ki fb lafı geçince okuduğunu bile anlamamışsın :D yazdım ya bizimkiler utansın der taşırız o çöpleri bir hafta profilde diye :)
Kankam geç bunları sabaha kadar tartışılır kadro çöp mü değil mi diye.
Sen iddaya giriyor musun :) takımına güveniyor musun :) yoksa maçtan çekiniyorsan söyle :)
Bak adminim resmi idaayı mühürleyecek @Alliance

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Kasımpaşa tek kale oynadı size ligde kaçıncı bak bakalım.

Biz çok iyi oynayarak yenildik antep maçında. Sizin gibi ruhsuzlar ordusu değil ki bizim takım :)
senin iyi oynama anlayışını seviyim kanka :D tek kale oynadınız nefes alamadı antep :D orta sahadan saplayıpta nefeslenebildiler :D

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
sarhoş musun kanka bak bu üçüncü defa cevap oluyor :D

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
Beşiktaş'ın kadrosu iyi dedim mi ki ben ne zaman :D bu kadro Q7-Guti-Simao-Gomez-Talisca gördü. Şuan ki kadroya asla iyi demem ben bunların yanında. fb kadrosunda da ne Alex ne Van Persie ne Anelka ayarında topçu var e haliyle çöp kadro.
Altay
Ferdi Kadıoğlu
Szalai
Kim min jae
İrfan Can
Pelkas
Luis Gustavo
Mesut özil
Sosa
Valencia
Bunlar çöp mü yani🤣🤣🤣