Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Beşiktaş Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    69

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,097
22,656
113
Ts 20 puan üzeri fark atıcak 3 bıyuklere

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Ölçütsüzlük nedir bana açıklar misin. Yada örnek göster mesela de ki, şurada ölçüsüzsün de
ayarın yok kardeşim burda fenerbahçeyi göklere çıkaracağım diye karşındaki insanın fikirlerine, söylemlerine, paylaşımlarına yorum yaparken ölçüyü kaçırıyorsun. biz de biliriz burada senin gibi karşımızdakini ezecek şeyler yazmayı ama şahsen kendime yakıştırmam. dün sen burada yokken arkadaşın biri fbye hakaret içerikli video koydu ilk ben tepki verdim. @Shellac şahittir. sorabilirsin. bahsettiğim ölçü bu, takımım için birinin kalbini kırmam. umarım anlatabilmişimdir. daha da yorum yapmam bu konu ile ilgili.

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
ayarın yok kardeşim burda fenerbahçeyi göklere çıkaracağım diye karşındaki insanın fikirlerine, söylemlerine, paylaşımlarına yorum yaparken ölçüyü kaçırıyorsun. biz de biliriz burada senin gibi karşımızdakini ezecek şeyler yazmayı ama şahsen kendime yakıştırmam. dün sen burada yokken arkadaşın biri fbye hakaret içerikli video koydu ilk ben tepki verdim. @Shellac şahittir. sorabilirsin. bahsettiğim ölçü bu, takımım için birinin kalbini kırmam. umarım anlatabilmişimdir. daha da yorum yapmam bu konu ile ilgili.
Hakaret içeren terbiyesiz bir yorumu mu göster. Her lafa alınacaksanız gidin voleybol takip edin. Birbirimizle uğraşmayacaksak ne için futbolu seviyoruz.
Derbi diyorsunuz herkes kendi takımını öne çıkarır. Ayrıca göklere çıkardığım yok trabzonla oynamadık bizden 1 2 tık daha kötü beşiktaşla oynadık. Ne diyecektim beşiktaş kazanır mı diyecem. Sanki maçı surkalise edip maçı kazanmışsınız gibi yorum yapmayın. Neyi göke cikariyrouz Fener beşiktaşı duman eder yener demek mi sürpriz yani. Herşeye alınacaksanız taraftarlik yapmayın kardeşim. Futbol bu.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
Hakaret içeren terbiyesiz bir yorumu mu göster. Her lafa alınacaksanız gidin voleybol takip edin. Birbirimizle uğraşmayacaksak ne için futbolu seviyoruz.
Derbi diyorsunuz herkes kendi takımını öne çıkarır. Ayrıca göklere çıkardığım yok trabzonla oynamadık bizden 1 2 tık daha kötü beşiktaşla oynadık. Ne diyecektim beşiktaş kazanır mı diyecem. Sanki maçı surkalise edip maçı kazanmışsınız gibi yorum yapmayın. Neyi göke cikariyrouz Fener beşiktaşı duman eder yener demek mi sürpriz yani. Herşeye alınacaksanız taraftarlik yapmayın kardeşim. Futbol bu.
tamam sana sorarız ne zaman ne yapacağımızı bundan sonra

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,792
10,395
113
İkinci yari besiktas oynadi .biz seyrettik bizde bir hoca var adamın psikolojik sorunlari olduğu belli, irfanla neden baslamassin.valenciayi neden 90+2 de oyuna sokarsin,bu takimin neden oturmus kadrosu yok. acik konusmak gerekirse fenerbahce bu oyunla puanı kurtardi ise yararmi orasi mesele bizim takimdan bi halt olmaz 1 mac iyi oynayip küçük takimlara bizi dolduruyorlar baska bişey değil besiktas kazanabilirdi herkese iyi forumlar

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,215
858
113
t3.jpg

İyi iyi, giresundan 4 ye, sıfır çek avrupada, hoca yok, kadronun yarısı evlat olsa sevilmez, 2 kere geriye düş, 90+4 galibiyeti kaçır....
Zaten TS şampiyon, böyle küçük maçlarla heyecan yaşıyoruz kendi çapımızda

• Beğen
Tepkiler: BJK

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
İkinci yari besiktas oynadi .biz seyrettik bizde bir hoca var adamın psikolojik sorunlari olduğu belli, irfanla neden baslamassin.valenciayi neden 90+2 de oyuna sokarsin,bu takimin neden oturmus kadrosu yok. acik konusmak gerekirse fenerbahce bu oyunla puanı kurtardi ise yararmi orasi mesele bizim takimdan bi halt olmaz 1 mac iyi oynayip küçük takimlara bizi dolduruyorlar baska bişey değil besiktas kazanabilirdi herkese iyi forumlar
fanatizm gözüyle izlemeyince gerçekler görülüyor demek ki :)

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
tamam sana sorarız ne zaman ne yapacağımızı bundan sonra
3 5 futbol tartışması çıkınca her durumdan duyar kasıp burdada tribüne oynamayın kaosa çekiyorsunuz. Ne galibiyetlerde üstünsünüz nede kupalarda üstünsünüz Fenere karşı. Ve teknik direktörünüzü gönderdiniz çok kötü bir sene yasiyosunuz. Fenerde kötü ama beşiktaştan kötü durumda değil. Eevinde tam tribünler ile çıkıyor maça tabiki Fenerbahçe kazanır diyeceğiz mantık bunu gösteriyor. Olur olmaz sonuçta herkes birini öne çıkarıcak sen beşiktaş yener dedin ben Fener bu bu kadar basit

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
751
239
43
Perreira dalga geçti adam bilerek maçı kazanmak istemedi adam resmen ... geçiyor 90+2 de Valenciayı oyuna alıyor komedi Kadıköy'de bildiğin defansif kadroyla çıkıyor

mossoro999

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,251
4,313
113
fanatizm gözüyle izlemeyince gerçekler görülüyor demek ki :)
Ben kötü oynadığımızı söyledim yukarıda.
Cımbızlamaya devam siz :)
İstedikleri cümleyi alıp ordan cımbızlayıp ölçüsüz diyor. Bunu yaparken fanatizm icinde degilsin yani :) peki anlıyorum :)

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,870
4,841
113
3 5 futbol tartışması çıkınca her durumdan duyar kasıp burdada tribüne oynamayın kaosa çekiyorsunuz. Ne galibiyetlerde üstünsünüz nede kupalarda üstünsünüz Fenere karşı. Ve teknik direktörünüzü gönderdiniz çok kötü bir sene yasiyosunuz. Fenerde kötü ama beşiktaştan kötü durumda değil. Eevinde tam tribünler ile çıkıyor maça tabiki Fenerbahçe kazanır diyeceğiz mantık bunu gösteriyor. Olur olmaz sonuçta herkes birini öne çıkarıcak sen beşiktaş yener dedin ben Fener bu bu kadar basit
bak kardeş ben fener muhabbetine bi laf etmedim sen daha okuduğunu anlamaya kalkmadan cevap yazmaya endeksli yazıyorsun trübüne oynamak budur. benim yaptığım değil. ben senin hiç bir paylaşımının altına kalkıp saçma sapan paylaşım yazmadım. senin de böyle bir şey yazmak kusura bakma ama haddine değil. bundan sonra benimle o şekilde yazışacaksan bırak yazışma daha iyi. trübüne oynamakmış. ne çıkarım var benim burda birileri bana he haklısın diyince? az biraz olgun yaklaş konulara.
ayrıca fenerden üstün olmayan taraflarımız saha içinde olmaya bilir ama bu senin bu tarz yaklaşımlar sergilemen için sana hak vermiyor.