Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Fenerbahçe ⚔️ CSKA

starworld

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
267
74
28
imkansız diye bir şey yokmuş bir kez daha gördük teşekkürler fenerbahçe

mberk1907

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
662
206
43
Büyük takımdır "FENERBAHÇE". Tahmin yapacağınız zaman onu da hesaba katın :) Şu maçtan aldığım keyfi,yaşadığım heyecanı kelimelere dökemem.O yüzden

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Bu kapak ' ın ne anlama geldigini bilseniz yapmazdınız herhalde?
Birde buna Totem derler :) O kapagin ne anlama geldigini ogrendikten sonra koyun boyle yerlere
Kesin yenilseydi , ben demiştim diyecektiniz. Sizin köyde kapağın anlamı farklı olabilir de , bizim köyde ki bildiğim kadarıyla koydum :)

Myers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
494
142
43
Fenerbahçeliyim diyorsunuz takımınıza güveniniz yok. üstelik her hafta şov yapan bir takım. siz fenerbahçeliliği bırakın CSKA bizim gözümüzde küçük bir takım. her yıl tokatlıyoruz.

• Beğen
Tepkiler: N/A

Hasant

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
304
83
Kesin yenilseydi , ben demiştim diyecektiniz. Sizin köyde kapağın anlamı farklı olabilir de , bizim köyde ki bildiğim kadarıyla koydum :)
Yok yok o dediginizi yapmaya yasim musait değil neuchatelleri monacolari yasamis adamiz .
Totem yaptim kendimce yoksa Fenerbahcemin her macina girtlagim feda :)

Fenerbahcee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
385
50
28
Ekli dosyayı görüntüle 16961

✔Fenerbahçe genellikle ilk çeyrek baskılı başlayıp , ikinci çeyrekleri kendi kalibresinde ki takımlara veriyor. En iyi oynadığı çeyrekte hep 3.Çeyrekler.

Tahminim ;

Çeyrek

1.Çeyrek ✔ Fenerbahçe
2.Çeyrek ✔ CSKA
3.Çeyrek ✔ Fenerbahçe
4.Çeyrek ✔ CSKA

İlk Yarı & Maç Sonucu

İlk Yarı- CSKA / MS -Fenerbahçe

Maç Sonucu

W1 - Fenerbahçe
tebrikler

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
Futbolu kötü olsada basketbolu çok iyi
Bende Cska +5.5 almıştım o da geldi kazananlara tebrikler

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Futbolu kötü olsada basketbolu çok iyi
Bende Cska +5.5 almıştım o da geldi kazananlara tebrikler
NBA a koy çoğu takımı yener. Hele Atalanta , Chigago yu falan poşet eder bence :D Golden i sallar yıkamaz belki ama , acı hatıralar bırakır :D

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Bazı arkadaşlar ne Nba i diyebilir :) YouTube'a girerseniz yendiği Nba takımlarını görebilirsiniz. Küçük bir örnek

Ahmet34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
57
28
NBA a koy çoğu takımı yener. Hele Atalanta , Chigago yu falan poşet eder bence :D Golden i sallar yıkamaz belki ama , acı hatıralar bırakır :D
Reis yani orası basketbolun kalbi orası muamma bellide olmaz yani:)ters takım sonuçta özellikle şu 3.periyotları fena bu nasıl bir savunmadır pes utah jazz gibi