Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Fenerbahçe - Galatasaray

Jokkers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
280
275
63
Arkadaşlar öncelikle konuyu açma amacım burada bir birinize küfür etmeniz yada birilerine sataşmanız değil.

Herkes saygı sevgi çerçevesi içinde derbi ile ilgili düşüncelerini fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

İyi olan değil FENERBAHÇE kazansın💛💙

Agalar sizde lütfen konuyu kapatmak yerine konu içinde tartışan veya küfürleşenleri konudan uzaklaştıralım @Shellac @Daimon

1Hilal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
306
160
43
Son yılların en çekişmeli , seyir zevki yüksek, en az 2,5 gol barajının aşılacağı bir derbi olacaktır. İki takımında mevcut kadroları Türkiye liginin çok üzerinde.

Dünyanın çoğu yerinde takip edilecek bu maçın hakkını vererek oynamaları temennisi ile Fenerbahçem kazansın istiyorum.

Fatih3217

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
38
7
8
Arkadaşlar öncelikle konuyu açma amacım burada bir birinize küfür etmeniz yada birilerine sataşmanız değil.

Herkes saygı sevgi çerçevesi içinde derbi ile ilgili düşüncelerini fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

Agalar sizde lütfen konuyu kapatmak yerine konu içinde tartışan veya küfürleşenleri konudan uzaklaştıralım @Shellac @Daimon
Her zaman ki gibi kör dövüşü olur iki takimda en ufak mudalede yere atar kendini izlerken ruhumuz daralir

Jokkers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
280
275
63
Son yılların en çekişmeli , seyir zevki yüksek, en az 2,5 gol barajının aşılacağı bir derbi olacaktır. İki takımında mevcut kadroları Türkiye liginin çok üzerinde.

Dünyanın çoğu yerinde takip edilecek bu maçın hakkını vererek oynamaları temennisi ile Fenerbahçem kazansın istiyorum.
Umarım dost güzel bir derbi izleriz

Doktoribo33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
494
197
43
Rahat 1 şekilde FENERBAHÇE KAZANICAK gs orta sahası çökücek kırmızı yicek gs
EVİNİ ARABANI SAT FENERE BAS

Jokkers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
280
275
63
Tartışma küfür olmasın diyorsun iyi olan değil fenerbahce kazansın diyorsun ilahi dost 😁
Kankam burda herkes takımı kazansın ister ama kimse kimseyi kırmadan tartışmadan yaparsa sorun olacagını sanmıyorum sen anladın 😊

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,172
8,842
113

Alacaz nokta dost.

mucahitbolat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,764
1,244
113

Herzaman iyi olan Galatasaray kazansın bence❤❤🍹💛❤💛

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,106
4,352
113
Kadro olarak ben fenerin daha iyi olduğunu düşünüyorum galibiyete daha yakın bence fenerbahçe bide ben morinyonun maçı çok kızıştıracağina ve olaylı bir derbi haline getireceğine inanıyorum

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,756
1,976
113
Fener rahat kazanacak diye düşünüyorum. Umarım zevkli bir maç olur geçen seneki fb-gs maçları gibi olmaz.