Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Fenerbahçe, Mourinho ile Anlaştı

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
524
280
63
O birakmazki seçimi kaybederse mecbur gidicek.ama bnce aziz kazanicak.bu arada konu fenerin TD ile ilgili kardeş sizi ilgilendiren bı durum yok boşuna konuya girip milleti tahrik etmek anlamsız.kavga edesiniz varsa başka yerde edin burasi yeri deil
Fenerin önce yapısı değişmesi lazım, hoca kim gelmiş kim gitmiş pek önemi yok, gelen hocada fenerin bu sisteminde başarısız olur

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
Konuda fbliden çok gsli var ne iş snlamadim niye geliyosunki abi 😁
Adminlerde de hata var ne zaman bu tarz bir konu acilsa takim fark etmeden bu olaylar yasaniyor. Ne tahrik edici mesajlari siliyorlar ne uyelere uyari veriyorlar.

Ama her seyi gectim mourinhoya da balon demezsiniz ya sirf fenere geliyor diye. Adami begenirsin begenmezsin ayri mevzu, interle portoyla cl kazanmış herif kariyerinde pl sampiyonlugu var adama balon yaziyorlar ag

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
524
280
63
Konuda fbliden çok gsli var ne iş snlamadim niye geliyosunki abi 😁
Yalı çocuğu Alican başkanı kimse kovamaz inşallah yalı çocuğu Alican başkanımız devam edecek ve Galatasaray'ımız şampiyonluklara devam edecek, yedirtmeyiz yalı çocuğu Alican başkanımızı 😀😃

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,540
64,312
113
Ekli dosyayı görüntüle 546273

Fenerbahçe'de mevcut yönetimin Portekizli teknik adam Jose Mourinho ile iki yıllığına anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Sky Italia'nın haberine göre Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho olacak.
Haberde sarı-lacivertli ekipte sportif direktör Mario Branco'nun Portekizli teknik adamla kesin olarak anlaşma sağladığı ifade edildi.
Başkan adaylarından Aziz Yıldırım da seçilmesi halinde teknik direktörlüğe Jose Mourinho'yu getireceğini açıklamıştı.
Tüm zamanların en başarılı teknik direktörlerinden biri olan Mourinho son olarak Serie A ekibi Roma'yı çalıştırdı.
Roma, Portekizli teknik direktörün yönetiminde 2021-2022 sezonunda UEFA Konferans Ligi'nde şampiyon olurken, geçen sezon ise UEFA Avrupa Ligi finalinde İspanya'nın Sevilla takımına penaltılarda 4-1 kaybetmişti.

24 yıllık kariyerinde 26 kupa

Kulüpler düzeyinde UEFA Süper Kupa dışında yer aldığı tüm kulvarlarda en az bir şampiyonluk yaşayan Mourinho, 2000'de başladığı 24 yıllık teknik adamlık kariyerinde 26 kupa kazanma başarısı gösterdi.
Portekiz'de Porto, Benfica, Uniao de Leiria, İtalya'da Inter ve Roma, İspanya'da Real Madrid, İngiltere'de Chelsea, Manchester United ve Tottenham'da görev yapan Mourinho, son kupasını 2021-2022 sezonunda Roma ile UEFA Konferans Ligi'nde kazandı.

Mourinho'nun kupa koleksiyonu

Mourinho, Benfica ve Uniao de Leiria'da tamamlayamadığı birer sezonun ardından 2002'de geçtiği Porto'da kupa koleksiyonuna başladı.
İki yıl görev yaptığı Porto'da 2 lig, birer Portekiz Kupası, Portekiz Süper Kupa, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası şampiyonlukları yaşayan tecrübeli çalıştırıcı, 2004'te Chelsea ile anlaştı.
İlk Chelsea döneminde, 3,5 sezon boyunca 2 İngiltere Premier Lig, 2 Lig Kupası, birer Federasyon Kupası ve Community Shield elde eden Mourinho, 2008'de Inter'in başına geçti.
Inter'de tamamladığı 2 sezonda başarılarına yenilerini ekleyen Portekizli teknik adam, 2 lig, birer İtalya Kupası, İtalya Süper Kupa ve UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazandı.
İngiltere ve İtalya'nın ardından İspanya'nın yolunu tutan Mourinho, 2010'da teknik direktörlük koltuğuna oturduğu Real Madrid'de geçmiş başarılarının bir adım uzağında kalsa da 3 yıl içinde lig, İspanya Kral Kupası ve İspanya Süper Kupa'da birer şampiyonluk yaşadı.
Haziran 2013'te 2. kez göreve geldiği Chelsea'de ilk yılını kupasız kapatan Mourinho, daha sonra Lig Kupası ve Premier Lig zaferleri elde etti.
Manchester United'da eski günlerini aratsa da birer kez Lig Kupası, Community Shield ve UEFA Avrupa Ligi'nde mutlu sona ulaşan Mourinho, kupa sayısını 25'e çıkardı.
Tottenham dönemini kupasız kapatan Mourinho, Roma ile ise UEFA Konferans Ligi'nde şampiyonluğa ulaştı.

Tek eksik UEFA Süper Kupa

Teknik direktörlüğünü yaptığı takımlarda birçok kupa kazanan Mourinho'nun kariyerindeki tek eksik, UEFA Süper Kupa oldu.
Mourinho, kariyeri boyunca UEFA Süper Kupa'da çıktığı 3 maçı da kaybetti. Organizasyonda daha önce Porto'da görev yaparken 2003'te Milan'a 1-0, Chelsea'nin başındayken 2013'te Bayern Münih'e penaltılarla, Manchester United'da çalışırken 2017'de Real Madrid'e 2-1 kaybeden Mourinho, UEFA Süper Kupa'yı da kazanması halinde kulüpler düzeyinde katıldığı ulusal ve uluslararası tüm kupaları kaldırmış olacak.
Portekizli teknik adam, kıtalarının en büyük turnuvalarında şampiyonluğa ulaşan ekiplerin katıldığı FIFA Kulüpler Dünya Kupası'nda ise çalıştırdığı herhangi bir takımla yer almadı.

Bireysel ödülleri

Portekizli Mourinho, takımlarına kazandırdığı kupaların yanı sıra elde ettiği bireysel başarılarla da göze çarptı.
İtalya'da 2, İngiltere'de 3 kez yılın teknik direktörü seçilen Mourinho, 2010'da ise FIFA tarafından dünyada yılın en iyi antrenörü ödülüne layık görüldü.
UEFA'nın 2 kez yılın teknik direktörü seçtiği Mourinho, 4 defa da Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu (IFFHS) tarafından verilen dünyada yılın en iyi kulüp antrenörü ödülünün sahibi oldu.

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
524
280
63
Adminlerde de hata var ne zaman bu tarz bir konu acilsa takim fark etmeden bu olaylar yasaniyor. Ne tahrik edici mesajlari siliyorlar ne uyelere uyari veriyorlar.

Ama her seyi gectim mourinhoya da balon demezsiniz ya sirf fenere geliyor diye. Adami begenirsin begenmezsin ayri mevzu, interle portoyla cl kazanmış herif kariyerinde pl sampiyonlugu var adama balon yaziyorlar ag
Balonu kim yazmış bi oku istersen bir yerlerinizden element uydurmayın

AllanSaintMaximin

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,211
6,189
113
Ligin ilk yarısında ki karıköyde 00 biterken fenevin şutu yoktu ozaman neredeydi kaloriferci çaycı İsmail hocan 😀😃
15 yasındamısın kardeşim bu nasıl bi üslup o karıköy dediğin yerde 20 sene tecavuz ettik size sonra ilk galibiyette dövme yaptırdınız tarihi 🤣🤣🤣

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,217
2,325
113
Balonu kim yazmış bi oku istersen bir yerlerinizden element uydurmayın
100 tane adam var konuda tek mesaj yazan sen misin birader? Direkt sana ithafen mi yazmisim mesaji? 37 yasinda adamsin 2 gram aklin yok siktir git yazma bana engelliyorum seni

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
524
280
63
15 yasındamısın kardeşim bu nasıl bi üslup o karıköy dediğin yerde 20 sene tecavuz ettik size sonra ilk galibiyette dövme yaptırdınız tarihi 🤣🤣🤣
Stadınızda şampiyon olduğumuzun cocuklari daha ne yapalım stadinizda bundan kötüsü mu olur...

marinpnn

Enişte enişte enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,599
4,927
113
Fener 25 yıl daha şampiyon olamaz
Çünkü fener'in oyuncularda problem yok yönetimde problem var o yönetim de bir kuşak değişmesi lazım 2050 ye yavaş yavs meyvelerini alır

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,540
64,312
113
Beyler konu amacını aşmasın..

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,280
113
Fener 25 yıl daha şampiyon olamaz
Çünkü fener'in oyuncularda problem yok yönetimde problem var o yönetim de bir kuşak değişmesi lazım 2050 ye yavaş yavs meyvelerini alır
Aynen öyle mesela bakın kaç tane ekonomi bakanı, merkez Bankası başkanı vs değişti var mı bir gelişme ? Tabi ki hayır hatta daha kötüye gidiyor hep çünkü geminin başındaki kişi değişmeli:d

dede

Üye
Yeni Üye
44
13
8
Güzel oldu gs 5 yıldızı hayırlı olsun 2 senede anca oturtur morunho takımı:)

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Aynen öyle mesela bakın kaç tane ekonomi bakanı, merkez Bankası başkanı vs değişti var mı bir gelişme ? Tabi ki hayır hatta daha kötüye gidiyor hep çünkü geminin başındaki kişi değişmeli:d
Siyonizm desteklerse zengin olursun desteklemezse fakir. Adamlar sistemi kurmuş seni de köpeği yapmış. Bana bir kişi izlanda neden refah içinde izah etsin çükümü kıracam. Adamlar sarışın ve parlak tenli diye tüm paralar oraya akıyor çalışmadan refah içinde faizle yaşıyor pezevnkler

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,280
113
Siyonizm desteklerse zengin olursun desteklemezse fakir. Adamlar sistemi kurmuş seni de köpeği yapmış. Bana bir kişi izlanda neden refah içinde izah etsin çükümü kıracam. Adamlar sarışın ve parlak tenli diye tüm paralar oraya akıyor çalışmadan refah içinde faizle yaşıyor pezevnkler
Şu yoruma dalak böbrek ne varsa bıraktım gülmekten puhahaha

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,276
1,069
113
Şu yoruma dalak böbrek ne varsa bıraktım gülmekten puhahaha
Cukun yerinde mi cukun o onemli 😀😀😀😀
Laik türk dünyanın en sefilidir kafa basmaz giydir hanımına taytını meydana sal görelim yiğidim😀😀😀😀
Ama burası yeri değil sktr et

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Umarım maaşını Acun veriyodur ag
Fenerliyim ve Mourinho'yu real döneminde vs çok severdim. Roma'da oynattığı top falan leşti ama eğlenceli bi adam. :D

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,842
15,280
113
Cukun yerinde mi cukun o onemli 😀😀😀😀
Laik türk dünyanın en sefilidir kafa basmaz giydir hanımına taytını meydana sal görelim yiğidim😀😀😀😀
Ama burası yeri değil sktr et
Tayta karşı bir zaafın var galiba arapyalar 😁
Cukumun yerinde olup olmadığını merak ediyorsan gönder bakalım tayt giydirmedigini