Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Fenerbahçe-Royale Union Saint-Gilloise

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.00

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,961
9,631
113
Bi Galatasaraylı olarak Avrupa Maçlarında Fenerbahçeyi destekliyorum fakat reelist olmam gerekirse skor tahminim 3 0 ya da 3 1
Fanatik fenerli olarak sagol agacım Avrupa da tek yüregiz İsmail Kartal rotasyonu farkı görücez bu aksam bende ev alır diyorum ama atarız golümüz kesin var

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
Fanatik fenerli olarak sagol agacım Avrupa da tek yüregiz İsmail Kartal rotasyonu farkı görücez bu aksam bende ev alır diyorum ama atarız golümüz kesin var
Evet benim tamı tamına 1 değil 2 değil 3 değil 4 kuponumda kg var 2.5 üst vs var en çok bana lazım kg

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,961
9,631
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,961
9,631
113
Gönül ister ki fener yensin ama bizim takımlar Avrupa'da Patates olup dönüyor 1 Banko gibi umarım yanıliriz
Avrupa da yani bizim Türk takımları dahil hepsi dost inan hakem faktörü cok etkiliyor cunku Türkiye deki hakem sistemi cok kolay kararlar verilen bir sistem TUM takımlar adına ondan o baya Bi etki

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
57,985
25,785
113
Adamlar evinde Liverpoolu yenmiş ligde açık ara lider Frankfurta götten yapıştırmış hala 2 k diyor sen şimdiden kayıp bonusa tuşuna bas gülüm
Basmam zaten penaltıcı konyaspor olsa feda olsun derdim ama en fazla beraberlik çıkar burdan fenerin yenileceğini düşünmüyorum gel istersen iddaya girelim

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
İsmail Kartal sanki ülkede müzede 40 kupa varda birde rotasyon yapıyor gelde delirme çık as kadroyla bas geç kardeşim bizim bu türk klüplerindeki küçümseme Real Madridde yok aw

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
891
113
Beraberlik ihtimali bile yok fener pozisyon zor bulur 2-0 3-0 biter ev sahibi kazanamasin mesleği bırakırım