Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Fenerbahçe ve yenildiği takımlar

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet Fenerbahçe farkındaysanız 3 hafta üstüste kaybetti ve kimsenin de dikkatini çekmemiş kaybettikleri takımların ortak özellikleri ne önce Göztepe sonra Yeni Malatyaspor en son da Kayserispor üçü de SARI KIRMIZI formalı takımlar puahhahhaa :)
Ama inanın biz Galatasaray yine yenemeyiz bunları evet biz de sarı kırmızı ama olmuyor işte bütün sarı kırmızılı renktaşlarımız çatır çatır yeniyör ama belki bu hafta oynasaydık biz de yenebilirdik görücez bakalım eğer biz de yenersek ilk yarıdaki maçta Fenerbahçe yi herhalde bir sezonda en fazla sarı kırmızılı kabusu yaşadıkları sezon olacaktır

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Zaten bir muadilleri yeniyor , aslında yıllardır tık yok :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Zaten bir muadilleri yeniyor , aslında yıllardır tık yok :)
o sene bu sene olmasın gerçi bu forvet hattıyla bir cacık olmaz da Galatasaraylılığımdan soğuttular ne stoper ne de santrafor almadılar ya hakikaten bizi sezon arasına kadar müthiş zorlu belalı maçlar bekliyor ızdırap çekmezsek iyidir

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
o sene bu sene olmasın gerçi bu forvet hattıyla bir cacık olmaz da Galatasaraylılığımdan soğuttular ne stoper ne de santrafor almadılar ya hakikaten bizi sezon arasına kadar müthiş zorlu belalı maçlar bekliyor ızdırap çekmezsek iyidir
Bu sene acayip ya bence herkes kötü, şampiyonluk barajı çok düşük olacak gibi. Şuan ki tabloda şahsi görüşüm şampiyon olmaya tek aday takım yine de GS gibi

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Bu sene acayip ya bence herkes kötü, şampiyonluk barajı çok düşük olacak gibi. Şuan ki tabloda şahsi görüşüm şampiyon olmaya tek aday takım yine de GS gibi
kim gol atacak ya kim kalyi koruyacak o defans var ya saatli bomba hele ki erenden çok rodriges gol atmazsa bişe bilmiyorum ben bu sene var ya Beşiktaş o kadro kalabalıklığıyla en az 5 6 puan fark atmazsa ayıptır ben Beşiktaş-Başakşehir adaylarım

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
arkadas feneri artik her renkli takim yeniyor bugunku yenen ANGARAGUCU
Real Madrid i de koy bence. Bu arada Siyahla beyaz da bir renk hatırlatırım. Bu arada en güzel renk Kırmızı şehit kanlarımızı temsil eder. O yüzden Forza Liverpool bilmem hatırladın mı ? Şu yedek kalecinin bile gol attığı maç :D

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
353
84
28
@Başkan allah rızası için şu profil fotografimi değiştir bulamadım nerden değiştiğini ne zamn forum girsem kendi profil fotoğrafıma sövmekten sıkıldım

Mamodu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
353
84
28
ne zaman rezil takiminiz hakkinda birsey yazsam hep ayni seyi soyluyon gecmise mazi derler. szn benficadan 7 aydindan 7 yedgnz maclarin listesini attim gormusundr. biz bugunu konusuyoz 10 sene oncesini degil.her konusmada ayni seyi soliceksen ohooooo
Cok uzaga gitmeye gerek yok daha perşembe günü Belçika in vasat takımından evinde 4 yediniz ama siz fenerbahce ye endeksli adamlarsiniz fener basariszsa siz kendinizi başarılı sayarsınz buradan 40 puan fark yiyip fenerle dalga gecen adamlar taniyom

joker5234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
502
65
28
Genk ligte namağlup gidiyor ve vasat takımsa tamam kabulum onun 3.4 basamak altına bakarsanız ordaki takımda köy takımı mı oluyor :D Dinamo Zagreb zaten Barça seviyesinde bide geçen sene Bolu vardı oda Liverpool seviyesinde zaten :D

emremania

Yeni üye
Yeni Üye
8
1
3
Fenerbahçe taraftarı can'dır beyler.adamlar tüm karşılaşmalarda İzmir marşıyla inletiyor salonlarını veya statlarını.o yüzden polemik yaşamak istemiyorum kendi adıma..

reddragon20

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,128
341
83
fenerbahçe bu sonuçlarla ileleyen zamanlarda borclanma konusunda bjk gs yi yakalar

mchael41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
233
20
18
işin ilginc yanı kırmızıda fener gelen gecene puan veriyo ama uefada tur atlıyo boyle de bi acayiplik war

Fenerbahcee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
385
50
28
8.5 ustu olsa 450 tl alcaktim son 20.dakkada.1.korner.oldu toplam 8 kornerle.bitti boyle.sansin taaaaa..

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,452
939
113
bu sene hep yüzümü güldürdü ne zaman deplasmanda olsa basıyorum ev sahibine kasayı 2 3 oran ohh miss bugün de 2 0 iken 2 2 ye girdim 100 lira atacaktım sildim boşver dedim keşke atsaydım :D haftaya antalyaya basarım yine en az 2 oran falan olur banko para

mes10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
375
77
28
Ali başkan takıma operasyon düzenliyor :)