Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fenerbahçelileri Buraya Alalım :)

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Şampiyon gene Galatasaray olacak izleyin :D

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Galatasaray tartışmasız Türkiye'de son 10 yılın en iyi takımı bunu hepimiz biliyoruz Beşiktaş'ta 2 sene çok güzel işler yaptı ama gs şampiyonluk yarışında hep kendini öne attı sampiyon oldu gene öyle olacak tahminimce

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Galatasaray tartışmasız Türkiye'de son 10 yılın en iyi takımı bunu hepimiz biliyoruz Beşiktaş'ta 2 sene çok güzel işler yaptı ama gs şampiyonluk yarışında hep kendini öne attı sampiyon oldu gene öyle olacak tahminimce
Katılıyorum kanka son 10 senede aktif bi başarınız var ama bizdeki sorun yönetim kankam hasan aliyle 5 senedir oynuyoruz ne olucak ki :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Fenerbahçe'yi zevk ile izliyorum çok güzel oynuyorlar gerçekten Avrupada da çok güzel işler yaptılar Avrupa kupası nı bile aldılar bence tartışmasız Türkiye yi Avrupa da en iyi temsil eden takım bunu bir Galatasaray li olarak yazıyorum Avrupa maclarinda kimleri yenmediler ki lig zaten hep onların ambargo koydular çok ta güzel kadrosu var

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Fenerbahçe'yi zevk ile izliyorum çok güzel oynuyorlar gerçekten Avrupada da çok güzel işler yaptılar Avrupa kupası nı bile aldılar bence tartışmasız Türkiye yi Avrupa da en iyi temsil eden takım bunu bir Galatasaray li olarak yazıyorum Avrupa maclarinda kimleri yenmediler ki lig zaten hep onların ambargo koydular çok ta güzel kadrosu var
İronimi reis :D

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Bu sezon Kanseri yendim sanıyordum.
Ligin başlamasıyla tekrar nüksedecek belli.

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
istisnasız hepsi doğru bu arada evo