Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe'nin Başkanı Kim Olur ?

Fenerbahçe'nin Başkanı Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    92

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,785
1,488
113
Doğvu mu samet kazanır

yasyn55

55
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,922
3,430
113
Ali Koç gitmez umarım vizyonlu adam bi kere, zengin, kültürlü. 1 2 sene daha kalsa fenerliler kanserden ölür zaten , kulübü de kapatıp giderler bu sebeple 🤣🤣🤣

NoEscapE

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,353
3,491
113
Ali koç banko bu kongre üyelerinin çoğu Ali koçu destekliyor ben size söyleyim

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,696
3,839
113
Yeni gelmiyorum , geri geliyorum
Herşey güzel olacak
Pazar günü de bayramımız

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,852
1,095
113
Koç kazanır seçimi Fenerbahçe kongre üyelerinin yüzde 80 den fazlası Koç'un adami
Kazanabilir fakat 6 yıl önceki gibi güçlü değil. Çok kararsız bir adam. Bir gün bir laf ediyor ertesi gün lafını yiyor. Aziz Yıldırım kazanırsa da sürpriz olmaz. 6 yıl önceki gibi bir fark zaten olması mümkün değil.

En basitinden adama sorarlar. Sen başkan olduğun sürece Fenerbahçeyi sistemin şampiyon yapmayacağını düşünüyorsan o zaman neden tekrar aday oluyorsun diye. Yani gerçekten böyle düşünüyorsa Fenerbahçenin menfaatleri için aday da olmaması gerekir o halde. Koç holding de Akp döneminde çok fazla büyümüştür ayrıca. Şu an devletten sonraki en büyük işveren konumundalar. Bazı aklı evveller Koç holdingle iktidarın arası kötü sanıyor:)

Son düzenleme:

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,663
1,987
113
Kazanabilir fakat 6 yıl önceki gibi güçlü değil. Çok kararsız bir adam. Bir gün bir laf ediyor ertesi gün lafını yiyor. Aziz Yıldırım kazanırsa da sürpriz olmaz. 6 yıl önceki gibi bir fark zaten olması mümkün değil.

En basitinden adama sorarlar. Sen başkan olduğun sürece Fenerbahçeyi sistemin şampiyon yapmayacağını düşünüyorsan o zaman neden tekrar aday oluyorsun diye. Yani gerçekten böyle düşünüyorsa Fenerbahçenin menfaatleri için aday da olmaması gerekir o halde. Koç holding de Akp döneminde çok fazla büyümüştür ayrıca. Şu an devletten sonraki en büyük işveren konumundalar. Bazı aklı evveller Koç holdingle iktidarın arası kötü sanıyor:)
Dostum fark atar mı atmazmi bilemem ama sarani dahi korkutan bir koç faktörü var ortada ben kimsenin koça 6 yılda ne yaptın da hala aday oluyorsun diyebileceğine ihtimal vermiyorum desede 5-10 kişiyi geçmez

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,852
1,095
113
Dostum fark atar mı atmazmi bilemem ama sarani dahi korkutan bir koç faktörü var ortada ben kimsenin koça 6 yılda ne yaptın da hala aday oluyorsun diyebileceğine ihtimal vermiyorum desede 5-10 kişiyi geçmez
Fakat söylediğim gibi. Adam diyor ki ben Fenerbahçeye başkan olduğum sürece bu takımı şampiyon yapmayacaklar. Be mübarek. Buna inanıyorsan ve tekrar başkanlığa adaysan sen nasıl bir zekaya ve kafa yapısına sahipsin diye sormazlar mı adama. Kripto Galatasaraylı o zaman bu😁

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
831
334
63
ne yazık ki kongre ali koçun adamlarıyla dolu ali koç alır bence ama aziz yıldırımın alması lazım