Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe'nin Başkanı Kim Olur ?

Fenerbahçe'nin Başkanı Kim Olur?

• Kullanılan toplam oy
    92

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,516
3,620
113
Bunu Galatasaray'ın performansı belirleyecek. Maçtan önce konuşmanın pek manası yok.

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,662
1,987
113
Fakat söylediğim gibi. Adam diyor ki ben Fenerbahçeye başkan olduğum sürece bu takımı şampiyon yapmayacaklar. Be mübarek. Buna inanıyorsan ve tekrar başkanlığa adaysan sen nasıl bir zekaya ve kafa yapısına sahipsin diye sormazlar mı adama. Kripto Galatasaraylı o zaman bu😁
Boş yapıyo dostum fener Sivas'a şampiyonluk kaybettiğin de bu yokmuydu takımın başında Sivas'ı yense şampiyon oluyordu kadroyu kuruyor hoca yok hocayı buluyo kadro yok

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,852
1,095
113
Boş yapıyo dostum fener Sivas'a şampiyonluk kaybettiğin de bu yokmuydu takımın başında Sivas'ı yense şampiyon oluyordu kadroyu kuruyor hoca yok hocayı buluyo kadro yok
Ben, içimde biraz olsun Fenerbahçe sevgisi varsa takımın başında olduğum sürece şampiyon yapılmayacağıma inanıyor olsam tekrar aday olmazdım. Adam hem buna inanıyor hem üstüne aday oluyor. Kişisel hırsları ve egosu, Fenerbahçe sevgisinin çok daha önünde demek ki

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,662
1,987
113
Ben, içimde biraz olsun Fenerbahçe sevgisi varsa takımın başında olduğum sürece şampiyon yapılmayacağıma inanıyor olsam tekrar aday olmazdım. Adam hem buna inanıyor hem üstüne aday oluyor. Kişisel hırsları ve egosu, Fenerbahçe sevgisinin çok daha önünde demek ki
Aday olmasında ki en büyük sebep adam hayatı boyunca başarısızlık görmemiş ki herşeyi elde etmiş hazmedemiyo 6 sene takım yönetipte başarısız olarak anılmayi

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,852
1,095
113
Aday olmasında ki en büyük sebep adam hayatı boyunca başarısızlık görmemiş ki herşeyi elde etmiş hazmedemiyo 6 sene takım yönetipte başarısız olarak anılmayi
Hiçbir şeyi elde etmemiş dostum. Dünyaya şanslı gelmiş ve herşey elinin altına hazır verilmiş. Birşeyi elde etmek için sıfırdan tırnaklarınla kazıyarak gelirsin

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,852
1,095
113
İşte o bu şekilde düşünmüyor demekki
Fenerbahçe başkanlığı sürecinde aslında ne kadar yeteneksiz, amatör, karasız, sürekli etrafındakilerin sözlerine göre oradan oraya savrulan bir adam olduğu kabak gibi ortaya çıktı. Karizma yerle bir oldu. Sıkıntısı bu