Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Festwin 444₺ Deneme Bonusu Yatırımsız

Kadersiz68

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,158
486
83
Ula bu nasıl bı sans arkadaş tum maçlarda gol oldu Bayer Leverkusen molde maçlarında gol çıkmadı şansıma varya

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Arkadaşlar büyük ihtimal ödeme yapmıyor çünkü canli yardım kuyruk 80 kişi var. Haberiniz olsun çok umutlanmayin

kirpi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,118
1,095
113
atalanta atsa 1740 olcaktı bakiye yedi mk yattık

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,399
2,408
113
Arkadaşlar büyük ihtimal ödeme yapmıyor çünkü canli yardım kuyruk 80 kişi var. Haberiniz olsun çok umutlanmayin
Ben çekim verdim , çekimi iptal etti , payfixle çekim talebi vermiştim , bigpayss havale ile çekim talebi vermem gerekiyormuş , tekrar talep verdim , 10 dakika oldu bekliyorum , işleme alınıyor yazıyor finans bölümünde.

dogan0609

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,750
1,307
113
Ben çekim verdim , çekimi iptal etti , payfixle çekim talebi vermiştim , bigpayss havale ile çekim talebi vermem gerekiyormuş , tekrar talep verdim , 10 dakika oldu bekliyorum , işleme alınıyor yazıyor finans bölümünde.
Ben direk haval ile verdim 25 dakika önce işleme alındı yazdı ama ödeme yok. Canlı yardıma ana baba günü büyük ihtimal kimseye ödeme yapmadılar yoğunluk ondan