Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fikirleriniz Lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
akıl vermek biz dusmesse 50 tl ise arkadasın dediği gibi ise alayım sana bilet nerden nereye gidegini yaz alayım ya bi bilet
saol hocam düşündğün için ama 50 yetmez başkasının borç vericek parayla olucak iş değil farklı yöntem bulmam lazım onu düşünüyorum

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
Benim de maas gunume 10 gun var. Keske olsaydi da yollasaydim. Caresizlik cok kotu. Hadi bedava yolculuk yaptin diyelim. WC 2 TL. Cay icmesen de olur. Ama bir corba bile icememek ne kadar aci bir durum. Insallah bir care bulursun.
varlık göremedik bi türlü s*vdiğimin dünyasında. son 20 nakit var yanımda

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
Yine sen bir şekilde gidersin ven öyle bir 0 ım kredi kartı patlak telefon kapandı kira var 500 ayın 5 i gelse de düzlüğe cıksam diye dua ediyom belki 1 haftadan beri makarna oldu heryerim

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
Yine sen bir şekilde gidersin ven öyle bir 0 ım kredi kartı patlak telefon kapandı kira var 500 ayın 5 i gelse de düzlüğe cıksam diye dua ediyom belki 1 haftadan beri makarna oldu heryerim
ah be:( öğrenciliğin ag bende aç yatıyorum sık sık. kaç kilo verdim iştahımda yok parasızlıktan ötürü. battıkça batıyoruz

Saiteraslannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
349
63
ah be:( öğrenciliğin ag bende aç yatıyorum sık sık. kaç kilo verdim iştahımda yok parasızlıktan ötürü. battıkça batıyoruz
Vallah billah öğrencilik hayatı kadar saçma birşey yok devletimizin hatası ev sahiplerini zengin edip öğrencileri borç batağına atıyor sonuc ne okumus nesili borç sokarsan sesi cıkmaz Mantıgı

mehmeth10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
902
371
63
Vallah billah öğrencilik hayatı kadar saçma birşey yok devletimizin hatası ev sahiplerini zengin edip öğrencileri borç batağına atıyor sonuc ne okumus nesili borç sokarsan sesi cıkmaz Mantıgı
ben öğrenci evinde kalmıyorum ama onun gibi bi yer benimkide. bütün öğrencilerin durumu bombok vallahi. bi mucize olsun bekliyprum şuanda ag böyle işin ya

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,901
1,139
113
Olm karakol icin memlekete gitmene gerek yokki git en yakin karakola hepsi ayni içişlerine bağlı zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...