Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Voleybol Filenin Sultanları'ndan Müthiş Zafer

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,777
63,822
113
Turkiye_FileninSultanlari_kadinvoleybol_2agustos2021_B.jpg

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda B Grubu'ndaki son maçında Rusya Olimpiyat Komitesi'ni 3-2 mağlup etti ve çeyrek finale üçüncü sırada yükseldi.

Grubunu 3 galibiyet ve 9 puanla üçüncü sırada tamamlayan Türkiye, çeyrek finalde A Grubu'nun ikincisi ya da üçüncüsü ile oynayacak. Eşleşme tüm maçların tamamlanmasının ardından kura ile belirlenecek. Grupları ilk sırada bitiren takımlar ise diğer grubun dördüncüsüyle oynayacak.

Brezilya'nın zayıf rakibi Kenya'yı mağlup ederek A Grubu'nu ilk sırada bitirmesi bekleniyor. Bu durumda Türkiye çeyrek finalde Sırbistan ya da Güney Kore ile eşleşecek.

Çeyrek final maçları 4 Ağustos'ta oynanacak.

joafelix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
811
132
43
Brezilya zor takim ama guney kore eleriz bence

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Mükemmeller helal olsun gönülden tebrikler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Yazık oldu bu spiker bile ağladı kaybetmemeliydik.10.11 ondeydik 4.0 seri yediler yani bu turnuvada son sette olmiycak iş 4.0 seri yemek bide maç sonu olmalıydı çok üzüldüm.bide Rusya maçında illa Kore çıksın bize Kore çıksın diyorlardı alın Kore çıktı.milletce geçmiş olsun parisi bekliycem artık yapcak bisey yok

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,938
44,314
113
Bı oyuncuları var onu bı turlu durduramadilar bildiğin tek başına aldı maçı.futbolda Messi bile bu kadar durdurulamaz biri değil ama o kadını durduramadilar.2 tarafta ağlıyor biri mutluluktan biri üzüntüden.spiker içimi yaktı anasını satim

kayaahmet25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,008
2,078
113
Bı oyuncuları var onu bı turlu durduramadilar bildiğin tek başına aldı maçı.futbolda Messi bile bu kadar durdurulamaz biri değil ama o kadını durduramadilar.2 tarafta ağlıyor biri mutluluktan biri üzüntüden.spiker içimi yaktı anasını satim
Kim yeon. Fenerbahçedeyken avrupa kupası kazanmıştık halen daha eaki performansında başımıza bela oldu

ygt4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,929
600
113
3.set kazanır dedik olmadı 2-2 oldu set ms kazanırız dedik yine yattik :D ilk defa voleybol oynadım

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
2 3 tane hatayla hediye ettik maçı. Koçun gereksiz ısrarları oldu. Kendi düşen ağlamaz yapacak bişi yok elimizdeki maçı verdik

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Teknik adam batırdı maçı..Gereksiz israrlar zamanında müdahale etmeyisi..Ulan olimpiyat oyunlarında din ne bu inat..Ebrar daha genç anında düşüyor moral olarak..Sen hala kızda ısrar ediyorsun..Simge kötüydü hala ısrar ediyorsun... Oyuncuların çoğu koça tepkili biliyorlar çünkü düzgün müdahale edemedi oyuna..Eldeki maçı verdi

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Şaka gibi korenin oranı 6-7 filandı
Net favori çıkmıştık yazık olmuş

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,661
1,177
113
Gercekden yıllardır futbol veleybol olsun takim eder severim bu veleybolda ilkkez böyle büyük basarıyı gördüm cok ileri seviyeye cıktı türk veleybolu böylede uzun yıllar devam edecek izlenimini dogurdu bende hic böyle buzamana kadar türk veleybolunu böyle görmemiştim bundan sonra uzun yıllar hicbi ülke türk veleybolcuların karşısına rahat cıkamayacaklar cok ileri bi boyuta ulastı bayanlar türk veleybolutüm tecümbemle diyorum artık sapiyonluklar kovalayacak kızlarımız hayırlısıyla cani gönülden tebrikler basarılar

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Gercekden yıllardır futbol veleybol olsun takim eder severim bu veleybolda ilkkez böyle büyük basarıyı gördüm cok ileri seviyeye cıktı türk veleybolu böylede uzun yıllar devam edecek izlenimini dogurdu bende hic böyle buzamana kadar türk veleybolunu böyle görmemiştim bundan sonra uzun yıllar hicbi ülke türk veleybolcuların karşısına rahat cıkamayacaklar cok ileri bi boyuta ulastı bayanlar türk veleybolutüm tecümbemle diyorum artık sapiyonluklar kovalayacak kızlarımız hayırlısıyla cani gönülden tebrikler basarılar
Yıllardır takip ettin ama sporun adını yazmayı öğrenemedin mi dost hala.
Ki zaten yıllardır dünyanın en kaliteli voleybol ligi Türkiye'de.