Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Film Önerisi Olan Var Mı ?

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Yüri boyka izledin mi ;)
evet :) bu fılmler benım 6-7 puanlık fılmlerım arasında ... sene 96 dan berı sınema hayatıma sınemada basladım arkadasım . izlemedıysen onerdıgım fılm 8-9 puan alır bnden . ama bn c.nolan fılmlerını cok severım .tr dede çağan ırmak ın 3 fılmınden 1 ını begenırım ama hpsını ızlerim.anlatım dıllerını sewerım bu yonetmenlerın

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
DÖVUS FILMLERINDE TAKIN ZAMANDAN IP MAN VE KORKUSUZU KI OZELLIKLE KORKUSUZ COK IYIYDI

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
DÖVUS FILMLERINDE TAKIN ZAMANDAN IP MAN VE KORKUSUZU KI OZELLIKLE KORKUSUZ COK IYIYDI

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,586
150,838
113
evet :) bu fılmler benım 6-7 puanlık fılmlerım arasında ... sene 96 dan berı sınema hayatıma sınemada basladım arkadasım . izlemedıysen onerdıgım fılm 8-9 puan alır bnden . ama bn c.nolan fılmlerını cok severım .tr dede çağan ırmak ın 3 fılmınden 1 ını begenırım ama hpsını ızlerim.anlatım dıllerını sewerım bu yonetmenlerın
Hızlı ve Öfkeli
Taşıyıcı
The Lost Room
La case de papel
Amerikan pastası
Aklıma gelen çok beğendiğim filmler :)

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
Hızlı ve Öfkeli
Taşıyıcı
The Lost Room
La case de papel
Amerikan pastası
Aklıma gelen çok beğendiğim filmler :)
hepsı ıyı serıler ve ızlenmelıler arasında ama cok ıyıler de ılk 10 uma almam :) bn farklılıkları sevıyorum mısal tr fılmlerınden mustafa hakkında hersey ızlemedıysen izle derim

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,586
150,838
113
hepsı ıyı serıler ve ızlenmelıler arasında ama cok ıyıler de ılk 10 uma almam :) bn farklılıkları sevıyorum mısal tr fılmlerınden mustafa hakkında hersey ızlemedıysen izle derim
bende farklılıkları sevmiyorum dost bu tarz seviyorum :D

CGLMX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
486
83
bende farklılıkları sevmiyorum dost bu tarz seviyorum :D
ONU ANLADIM ZATEN :) İZLEMEDIYSEN KORKUSUZ U IZLE SEWERSIN :) SEN PLATFORMU SEWMEZSIN BN BILE SEWMEDIM V SIRADAN SADECE KONU FARKLIYDI İŞLEYIS BI TIK FARKLI OLSAYDI ENLERE GIRERDI FILM

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,586
150,838
113
ONU ANLADIM ZATEN :) İZLEMEDIYSEN KORKUSUZ U IZLE SEWERSIN :) SEN PLATFORMU SEWMEZSIN BN BILE SEWMEDIM V SIRADAN SADECE KONU FARKLIYDI İŞLEYIS BI TIK FARKLI OLSAYDI ENLERE GIRERDI FILM
Fragman atar mısın dost sonra karıştırıyoruz :D