Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Film Önerisi Olan Var Mı ?

ertugrulbaba07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,234
724
113
beyler bu lordspalacenin linkini bulurmusnuz bana ya en son 6 idi girmıyor hayrınıza bi bulabılırmısnız ben bulamadım

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
685
198
43
Prison break izle. Ama turkce alt yazili olani. Ceviri de tam hissedemezsin. ilk 3 bolumu izle. Sonra zaten dayanamazsin tamamini izliceksin :))) ben 1 haftada bitirdim. Gece gunduz durmadan.. o sira issizdim. Aradan bi 5 sene gecti yeniden izledim. Artik bi 5 sene sonra evlenirsem hem unutuyor insan. Esimle beraber seyretcem ;))

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Prison break izle. Ama turkce alt yazili olani. Ceviri de tam hissedemezsin. ilk 3 bolumu izle. Sonra zaten dayanamazsin tamamini izlicekain :))) ben 1 haftada bitirdim. Gece gunduz durmadan.. o sira issizdim. Aradan bi 5 sene gecti yeniden izledim. Artik bi 5 sene sonra evlenirsem hem unutuyor insan. Esimle beraber seyretcem ;))
3gunde bıtırmıstım sımdı tekrar baslasammı dıye dusunuyorum

zutto41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
685
198
43
4-5 sene gecmisti 2. Seyredisim. Cogu bolumlerde sanki ilk defa izliyormusum gibi Oldu. Dedimya insan unutuyor. Sonrasinda Daha bunun gibi kaliteli filme denk gelmedim... senin ne kadar oldu. 3 4 se basla :))))

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Dizi önerilerim Fantastik seven Heroes, Bilim kurgu seven Battle Star galactica, Macera vb. Breaking Bad Çıtır atıştırmalık 30 dakikalık ama keyifli dizi arayan Californication (Californiada yaşşanan extra large hayatları anlatıyor uyuşturucu aldatma vb.)

Moderatör tarafında düzenlendi: