Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Film Önerisi Olan Var Mı ?

graphistm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
938
261
63
"9 Kere Leyla" Netflix'ten taze taze düştü :)

Darkman

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
77
17
8
İnto The Wild herkese aşırı şekilde tavsiye ederim. Yavaş bir filmdir ama baya güzeldir

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Bazı filmlerin konuları çok saçma oluyor ya birbirinden efsane ve gaza getiren yüzlerce film izledim aquaman deki başrol kadar hiç bi oyuncudan etkilenmedim filmi başa sarıp sarıp izliyorum

Emesenbisi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,769
2,602
113
Bosverin film sektoru bitti :) anime izleyin
Hayatinda anime izlememis dostlar ona be cizgi filmmi izlicez demesin once death note baslasin 2 3 bolum izlesin sonra bitirip yeni anime onerisi aramaya baslar. En az 50 60 anime bitirmisimdir.

vampirbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
528
93
bream stokers dracula (1992)
[ME Genç bir avukat olan Jonathan Harker, görevi gereği Doğu Avrupa’da küçük gizemli bir kasabaya gelir. Burada ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırılan Harker, onunla birlikte Londra’ya gitmek zorunda kalır. Drakula, Harker’ın nişanlısı Mina’nın fotoğrafını görerek etkilenmiş ve genç kızı ele geçirmek istemektedir. Önce Mina’nın yakın arkadaşı Lucy’i ele geçiren Drakula’ya karşı Lucy ve arkadaşları direnmeye çalışacaklardır. DIA=youtube]UJ29bcQFZ-M[/MEDIA]
iyi seyirler beyler izleyin güzel film

wakandalı

Wakanda Forever
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,038
3,127
113
Bazı filmlerin konuları çok saçma oluyor ya birbirinden efsane ve gaza getiren yüzlerce film izledim aquaman deki başrol kadar hiç bi oyuncudan etkilenmedim filmi başa sarıp sarıp izliyorum
o adamın dizisi var SEE diye eğer dizi izlemeyi seviyorsan mutlaka izle :)

sfenks47

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
965
345
63
Bosverin film sektoru bitti :) anime izleyin
Hayatinda anime izlememis dostlar ona be cizgi filmmi izlicez demesin once death note baslasin 2 3 bolum izlesin sonra bitirip yeni anime onerisi aramaya baslar. En az 50 60 anime bitirmisimdir.
Anime herkese hitap etmez ama izleyende bırakamaz dediğin gibi.Bazen bi çok şeyden daha çok keyif veriyor

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,858
63,861
113

AVA Trailer (2020) Jessica Chastain, Colin Farrell Movie

Güzel film :cool:

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,858
63,861
113

Dünyayı değiştirecek gerçek güç bilgidir..