Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Film Önerisi Olan Var Mı ?

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
@AHMET4102 la case de papel bi başlayınca bırakamıyon ki o_O
The Sinner Cora iyi adminim. Sense 8 de iyi. Breaking Bad pişman olmazsın.. la casa de papel e bende başlamadım bitsin dizi ben onu 3 - 4 günde bitiririm :) vallahi bendede kıtlık var adam gibi şöyle 3-4 sezonu olan bı diz8 bulamadım başlayayım. Birde şu platform u çok söylüyorlar ama onunda bir kaç sezon biriksin istiyorum çok yeni daha :)

osamur78

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,627
928
113
The Sinner Cora iyi adminim. Sense 8 de iyi. Breaking Bad pişman olmazsın.. la casa de papel e bende başlamadım bitsin dizi ben onu 3 - 4 günde bitiririm :) vallahi bendede kıtlık var adam gibi şöyle 3-4 sezonu olan bı diz8 bulamadım başlayayım. Birde şu platform u çok söylüyorlar ama onunda bir kaç sezon biriksin istiyorum çok yeni daha :)
Platform film çok mükemmel değil ama idare eder 3 4 sezonluk dizi istersen tabiki lucifer var oz var soluksuz izlersin birde fringe var offf fantastik-kurgu polisiye guzel dizi

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,633
150,887
113
bakalım dost izlemeye başlıyacağım @Deneme77 de çok film önerdi hepsine başlıcam yavaştan :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
Dün gece acil arama diye bir film vardı onu izledim surukleyiciydi izleyin derim

Deneme77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
849
113
Hedefim Sensin filmini tavsiye ederim Ata Demirer ve Demet Akbağ’dan yine çok güldürecek bir Kuzey Ege komedisi! İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden hikâyede, Ata Demirer bu sefer Zekeriya adında bir çiğ köfteciyi oynuyor.

ilk çıktıgı zaman izlemiştim :) Tepsisini bırakmıyor adam :)