Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet FirstFisher Bedava Ftn Kazan

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,157
6,899
113
Create wallet dedim ama kelimeler yerine ftn cüzdan adresini yazdım nasıl iptal olacak 😅

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
668
329
63
Fake telegram açmayı (ücretsiz numara ile ) bilenler varsa parayı kırar
Bir Kenya Telegram olmuş 25 tl. Multi için uğraşmaya değermi emin olamadım. Her saat başı girmek zorunda olmasak iyi olurdu ama biz bunu her saat başı toplayamayız ben şahsen cebimde para varken imkanı yok toplamam 😁

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,768
113
Bir Kenya Telegram olmuş 25 tl. Multi için uğraşmaya değermi emin olamadım. Her saat başı girmek zorunda olmasak iyi olurdu ama biz bunu her saat başı toplayamayız ben şahsen cebimde para varken imkanı yok toplamam 😁
Sms activite ucuz kral 10 tl ye geliyor abd numarası ben ordan yapıyorum

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,768
113
Arkadaşlar google playda sms activia diye sanal numara uygulaması var 10 tl abd numarası tabi ben sürekli kullandığım için indirimli 10 tl ama taş çatlasa 12 tl falandır size ordan multi yaparsanız güzel kazanç elde edebilirsiniz

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
281
240
43
faga011 kardeşim sana dm den yazdim

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,717
1,412
113
Sms activite ucuz kral 10 tl ye geliyor abd numarası ben ordan yapıyorum
Yav bir dm ye baksana haci su numara işini çözelim yardımcı olabileceksen bende bı kanal var direk açık hat satıyorlar pahalı o

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,717
1,412
113
Arkadaşlar google playda sms activia diye sanal numara uygulaması var 10 tl abd numarası tabi ben sürekli kullandığım için indirimli 10 tl ama taş çatlasa 12 tl falandır size ordan multi yaparsanız güzel kazanç elde edebilirsiniz
Şimdi gördüm mesajıni. Bu arada bana sorarsan konuyu kaldır yerin kulağı var

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,090
2,540
113
Arkadaşlar Telegram Botu Bota Girin ( sadece vpn ile giriliyor) Detaylı anlatacağım bottaki görevleri yapın fastex cüzdan indirin 1 Saate 1 Kere Balık Alabiliyorsunuz Günlük Düzenli Yaparsanız 1.5-3 Ftn (100-150tl yapıyor) arasi kazanbilirsiniz cekim icin küçük fastex cüzdanında küçük miktar ftn istiyor (egerki fee ihtiyaçi olan olursa atabilirim)

Detaylı anlatım için bu arkadaşımız video Çekmiş izleyebilirsiniz

Ben Çekim Yaptım Ondan Dolayı Paylaşmak İstedim günlük harçlık ve sigara parası çıkarabilirsiniz

Bot LİNKİ

Ekli dosyayı görüntüle 524571
Oyunu başlat diyorum ekran olduğu gibi kalıyor açılmıyor

drfondi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
704
121
43
fee ne kadar kesiyor minimum ne kadar gondermemız lazım
bilgi verecek var mı ?

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,768
113
22 rupleye abd numarası alıyorum 8 tl :) her 1 multide 1.5 ftn kasıyorum 90 tl yapıyor 8 tl çık 82 tl patlamadan 100 ftn yapmam lazım

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,768
113
Fee ihtiyaçi olan bana yazabilir