Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Fixbet 333 TL Nakit Yatırımsız ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

omerfarukx1

R1
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
268
111
43
Benimde reddetmişler 300 e sabitlemişler şimdi canlı desteğe soracağım

exkumarbaz

EXKUMARBAZ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
207
107
43
Gönderildi diyor gelen çekim yok 25 dakika oldu

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
316
63
Kimse kusura bakmasın durum bu. 500 TL bakiyeyi sildiler ve sonuç @Shellac dostum bak bı. Yatırım yapsak ne olacak bilinmez @Daimon

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ala753

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
333
9
18
Kimse kusura bakmasın durum bu. 500 TL bakiyeyi sildiler ve sonuç @Shellac dostum bak bı. Yatırım yapsak ne olacak bilinmez
Benim de 680 TL üç defa blackJack oynamış gösterdiler evet oyundaydim ama kurpiyer bana kagit vermedi bakiye tekrar eklendi bu olay iki kere olunca oyundan çıktım bir baktım bakiye 2040 TL düşmüş canlı destek güncelleme var ilerleyen saatte başvurun diyor

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,548
1,309
113
Ben de payfix ile cekimmverdim bakalaim odeyeceklermi

devas55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
627
316
63
Benim de 680 TL üç defa blackJack oynamış gösterdiler evet oyundaydim ama kurpiyer bana kagit vermedi bakiye tekrar eklendi bu olay iki kere olunca oyundan çıktım bir baktım bakiye 2040 TL düşmüş canlı destek güncelleme var ilerleyen saatte başvurun diyor
Şimdi geçmişe baktım benimde oynadı gözüküyor ve kayıp gözüküyor ama ekran görüntüsü var 167 TL karda gözüküyorum. Bu da ispatı. 333 TL kendileri verdiler bende 167 TL kar yapmışım toplam 500 bakiye olması lazım ama bakiye sıfır

Ekli dosyalar

beyzsntrk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
401
137
43
Bende popypara çekim oluşturmuştum reddedip sadece havale eft yöntemi ile çekin diye mesaj yollamışlar şimdide eft çekemiyorum günlük limiti aştınız diyor

hastech

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
411
178
43
Payfixle çekim verdim 1.5 saattir gelmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...