Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Forum Hakkında Geliştirmeler

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,571
1,318
113
Mesaj sayısı önerisi hariç pek katılmıyorum ben
Mesaj olayı şart bu öneri neden dikkate dahi alınmıyor anlamış değilim
Onlarca forum sayarım ki bazı forumlar aktif üyelerin yilbasinda veya bazı özel gunlerde direk hediyeler veriyor
Kesinlikle yanlış anlasilmas benim şu bu talebim yok
Ama gerçek şu ki senin gibi üyeler net hediyeyi ve ödülü hakediyor onalrca sponsor var neden forum aktif üyelerine paylaşım yapılmasın
Beli gelir olark en buyuk forum vip uyeler belirlensin ve bunlarda gerekli değeri gösterilsin
Burası para kazanma yeri değil doğru ama küçük hediylerde teşvik eder

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
513
113
Gelirse çekiliş etkinlikleri hakkında önerilerim var.
Son 3 gün içinde etkinlik açmayan bir üye, gelirse çekiliş etkinliğine katılamasın beğeni atamasın ama yorum yazsın. Bir üye 1 günde 1 defa ödül kazanabilir, örnek bugün 15:00 da etkinlik ödülü kazanan üye saat 00:01 den sonraki etkinliklerde tekrar ödül kazanabilir. ancak bu son 3 gün içinde mutlaka 1 etkinlik açması veya açmış olması zorunluluğu olsun. Bunun için anlık çetele takip sistemi tutulsun. Böyle olursa forumda etkinlk sayısı artmış olur, gönderim yapılacak kişiler daha seçkin olmuş olur, ve daha güvenli bir etkinlik ortamı olur. Hemde üyeler emeğinin karşılığını almış olur.
Bu konu mutlaka değerlendirilmeli.çok önemli. Ayrıca bu kurallara başka ek kurallarda eklenebilir. Deneme bonusu veya freebet ile açılan etkinlikler kabul edilmemeli, etkinlik kupon görseli mutlaka olmalı 24 saat içinde etkinlik ödülünü göndermeyen üye forumdan sınırsız uzaklaştırılmalı v.s. kurallar eklenebilir.
@Başkan @Shellac @Daimon

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,661
71,917
21,113
Mesaj olayı şart bu öneri neden dikkate dahi alınmıyor anlamış değilim
Onlarca forum sayarım ki bazı forumlar aktif üyelerin yilbasinda veya bazı özel gunlerde direk hediyeler veriyor
Kesinlikle yanlış anlasilmas benim şu bu talebim yok
Ama gerçek şu ki senin gibi üyeler net hediyeyi ve ödülü hakediyor onalrca sponsor var neden forum aktif üyelerine paylaşım yapılmasın
Beli gelir olark en buyuk forum vip uyeler belirlensin ve bunlarda gerekli değeri gösterilsin
Burası para kazanma yeri değil doğru ama küçük hediylerde teşvik eder
Dostum senden rica ediyorum bizim forumumuzda ''başka forum'' , ''bazı forum'' kelimelerini kullanma buraya gelip bunlarımı söyleyeceksin bize. Başka forumlar yeterince iyiyse neden buradasın mesela dünde aynı şekilde mesajların var

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,571
1,318
113
Dostum senden rica ediyorum bizim forumumuzda ''başka forum'' , ''bazı forum'' kelimelerini kullanma buraya gelip bunlarımı söyleyeceksin bize. Başka forumlar yeterince iyiyse neden buradasın mesela dünde aynı şekilde mesajların var
Dostum amacım foruma karalamak değil
Ben forumu seviyorum ki burada takılıyorum hatta bu forumdan başka bir yerde aktifligim bile yok
Burda şahsi talebimde yok öneri sunuyoruz
Herhangi bir yerin ne reklamını yaptım nede isim verdim
Dediğim gibi biz forumu seviyoruz ve daha güzel olması için öneri sunuyoruz
Burda bir kötülük yok hatta güzel birşey diye düşünüyorum

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
forum hakkında geliştirme olarak @Başkan dan isteğim sadece güncel ve yanıtlanan konuların koyu renkte görüntülenmesi sanırım bu özellik kapalı mobil kullanıcılar için faydalı olacağını düşünüyorum..

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,661
71,917
21,113
Dostum amacım foruma karalamak değil
Ben forumu seviyorum ki burada takılıyorum hatta bu forumdan başka bir yerde aktifligim bile yok
Burda şahsi talebimde yok öneri sunuyoruz
Herhangi bir yerin ne reklamını yaptım nede isim verdim
Dediğim gibi biz forumu seviyoruz ve daha güzel olması için öneri sunuyoruz
Burda bir kötülük yok hatta güzel birşey diye düşünüyorum
Dostum istediğin öneriyi eleştiriyi yapabilirsin lafımız yok , ama bizi sürekli başka forum ,bazı forumlarla laflarıyla kıyaslıyorsun gibi geliyor.

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,571
1,318
113
Dostum istediğin öneriyi eleştiriyi yapabilirsin lafımız yok , ama bizi sürekli başka forum ,bazı forumlarla laflarıyla kıyaslıyorsun gibi geliyor.
Yok amacim karşılaştırma yapmak değildi
Herhangi isim falan vermedim sadece öneri için örnek göstermek amacti
Neyse umarım anlasilabimisimdir.

nişantaşı

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,039
22,607
113
1000 mesaj sarti getir hersey icin, baska hicbirseye gerek yok. cekilis,etkinliklerde vs.1000 mesaji olmayan havasini alicak herkesin bekledigide budur..

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
513
113
Gelirse çekiliş etkinlikleri hakkında önerilerim var.
Son 3 gün içinde etkinlik açmayan bir üye, gelirse çekiliş etkinliğine katılamasın beğeni atamasın ama yorum yazsın. Bir üye 1 günde 1 defa ödül kazanabilir, örnek bugün 15:00 da etkinlik ödülü kazanan üye saat 00:01 den sonraki etkinliklerde tekrar ödül kazanabilir. ancak bu son 3 gün içinde mutlaka 1 etkinlik açması veya açmış olması zorunluluğu olsun. Bunun için anlık çetele takip sistemi tutulsun. Böyle olursa forumda etkinlk sayısı artmış olur, gönderim yapılacak kişiler daha seçkin olmuş olur, ve daha güvenli bir etkinlik ortamı olur. Hemde üyeler emeğinin karşılığını almış olur.
Bu konu mutlaka değerlendirilmeli.çok önemli. Ayrıca bu kurallara başka ek kurallarda eklenebilir. Deneme bonusu veya freebet ile açılan etkinlikler kabul edilmemeli, etkinlik kupon görseli mutlaka olmalı 24 saat içinde etkinlik ödülünü göndermeyen üye forumdan sınırsız uzaklaştırılmalı v.s. kurallar eklenebilir.
@Başkan @Shellac @Daimon
@Başkan bu konuyu değerlendirilmeniz çok iyi olur hocam

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
1000 mesaj sarti getir hersey icin, baska hicbirseye gerek yok. cekilis,etkinliklerde vs.1000 mesaji olmayan havasini alicak herkesin bekledigide budur..
kardeş herkes post kasma sevdalısı değil bu olay başka mecralara gider onbinlerce post kasıp bir elin parmaklarını geçmeyecek faydalı özgün içerik üretmeyip laklak yaparak statü kazanılması adil olmaz en azından tek başına bu husus baz alınmamalı üyelik tarihi, mesaj sayısı vs gibi tüm etmenleri bir araya getirmek adil olur.

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
@Başkan , bende dün konu açtım ama konum 5 dakika sonra kaldırılmıştı, sirf bonus icin 2 mesaji dahi olmayan, 1 tek konusu olmayan adam gelip cekilislere multi hesaplarla girip cekilisi alıp kaçıyor, cekilislere fazla katilan bi uye degilim, gecenki cekilisler katildim sadece, ama daha adaletli olmasi lazım ,

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,090
44,177
113
Msj Sayısı En az 2,5 k olması gerekır
Tc onaylı olmuyan uyeler suresiz banlanmalı

Konu sahibi Konusunda istemedıgı birini Kısıtlama ozellıgı olması gerekır boylece tartısma konusu olmaz

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,999
5,498
113
Rolling, Kupon Etkinlikleri gibi konularda oluşturulan kupon her sayfanın en başında görünsün.
Buda güzel olabilir

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,999
5,498
113
Bide şu konu içine resim eklediğimiz zaman renkleri bozuluyor onu düzeltirsek çok güzel olacak.
Birde yüklenen resim boyutunu 1MB'dan 5MB'a çıkarsak oda güzel olur.

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
513
113
Bide şu konu içine resim eklediğimiz zaman renkleri bozuluyor onu düzeltirsek çok güzel olacak.
Sabri Bey hocam Cafer nerede acaba oda forumda mı. 😊

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,011
43,583
113
Resim rengi bozulmasının sebebi eskiden forumda olan sitelere girme muhabbetinden dolayı