Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Forum Hava Durumu

xxberk764

🦅🦅🦅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,127
3,812
113
Tüm esprileri yapmışsınız bana bir şey kalmamış forum olmasa kar göremicez

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Ankara'da ne güzel kar görüyorduk kampüste kaymadan yürüyebilen adam yoktu, ıglo yapan manyaklar bile vardi, İstanbul'a karın ksi uğramıyor

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,644
2,642
113
Sayin modum, adminim. Siteye eklenen kar efekti bizlere mobilde zor an yasatmakta. Anasayfada donuyo. Bence kaldırmanın daha iyi olacaktır. Sadece bir görüştür.

Drogba67

Aşkta Kaybeden Kumarda Kazanır
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,633
783
113
Gayet guzel bence mobilim bende kasma donma yok

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,897
21,113
Sayin modum, adminim. Siteye eklenen kar efekti bizlere mobilde zor an yasatmakta. Anasayfada donuyo. Bence kaldırmanın daha iyi olacaktır. Sadece bir görüştür.
üstad genel bir sorun yok gibi geçmişi silip dener misin kasma devam edecek mi bakalım

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,330
5,529
113
@Başkan ' im. Bende kasma yok ama forumu gunde 5-6 saat aktif olarak kullandigim icin telefonu kapatinca gozumde kelebekler ucusuyor :) Cogunluk uygulamayi cok begenmis. Mecbur boyle idare edecegiz ama oylama olsaydi ben hayir derdim :(
Bu arada mobil uygulamadan baktigim icin kar yagisi yogun gorunuyormus. Telefonun masaustu uygulamasiyla acinca bir problem yok.

sgrgl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,825
1,542
113
Saygıdeğer başkanım ve modlarım.
Tahmin edersiniz ki siteye giriş yapanların çoğunluğu mobilden girmekte. Ksr yağışını kaldırmanız, olduğu halinden daha fazla ikrama geçer. Kaldırmıyorsanız da yağışı hafifletin bari :)
Açıkçası ben rahatsız oluyorum.

Ümitoloji

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,644
2,642
113
üstad genel bir sorun yok gibi geçmişi silip dener misin kasma devam edecek mi bakalım
Adminim forumu aktif olarak kullanan birisiyim. Konudan konuya geçerken daha yavaş açılıyor sayfalar. Ve inanılmaz göz yoruyor. Bence bir kaç gün sürecek anket yapabilirsin adminim. Daha demokratik olacaktır. :)

baris0307

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
296
23
18
Güzel olmuş başkan eline sağlık

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ