Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Forumda En Çok Taraftarı Olan Kulübü

Forumda en cok taraftarı olan külübü

• Beşiktaş

Kullanılan: 37 21.6%
  • Galatasaray

Kullanılan: 55 32.2%
  • Fenerbahçe

Kullanılan: 54 31.6%
  • Trabzonspor

Kullanılan: 13 7.6%
  • Diger külüpler

Kullanılan: 12 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    171
  • Anket kapatılmış .

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,407
664
113
Ben Beşiktaş'lıyım ama Türkiye'de en çok taraftarı olan klüp Fenerbahçe'dir çünkü taraftarından en çok para kazanan takım Fenerbahçe genelde Galatasary gözükür ama futbolla uzaktan ilgilenen takım ürünü almayan kitlenin çoğunluğu da Galatasaraylıdır Fenerbahçe'nin kemik taraftarı daha fazladır.

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
645
113
yuh bir benmiyim :)

333333333333333333.png

deli_gibi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,537
645
113
Ben Beşiktaş'lıyım ama Türkiye'de en çok taraftarı olan klüp Fenerbahçe'dir çünkü taraftarından en çok para kazanan takım Fenerbahçe genelde Galatasary gözükür ama futbolla uzaktan ilgilenen takım ürünü almayan kitlenin çoğunluğu da Galatasaraylıdır Fenerbahçe'nin kemik taraftarı daha fazladır.

Konu ve Olaylara at gözlüğü ile bakmayışından dolayı..........Seni tebrik ederim.

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
Bal akiyo agzindan arkadasin .Bugun itibariule Besiktasi kardes takim ilan ediyorum.💛💙🖤

Manavci

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,531
1,888
113
Helal dost aynen öyle sen bide feneri bu sene şampiyon olunca gör Türkiye yıkılcak kutlamalardan

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
Rahat ol dost bu sene FB kesin şampiyon gerçi biz Fenerbahçemizi şampiyon olsun diye sevmedik
Şampiyon olsun dost mumkunse sampiyonlar ligi sampiyonuda olsun.Bu islerin hamsi yiyerek olmayacagini tum dunya ogrensin 💛💙

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
ahahah Fener öne geçmiş :D