Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Forumun En Orijinal Üyeleri

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,042
44,102
113

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,407
22,683
113
Bir gün bende max win vurucakmiyim dayi
Bok gibi paran var hala ağlıyon kimden öğreniyonuz şu tripleri ya 2 tür insandan nefret ediyorum çok parası olup 2 kişiye 50 atınca ufff herkese yardımcı oluyorum tribine giren bide parası yokken o kadar dağıtım yaptım kimse al şunu demedi diyen

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,049
113
Bok gibi paran var hala ağlıyon kimden öğreniyonuz şu tripleri ya 2 tür insandan nefret ediyorum çok parası olup 2 kişiye 50 atınca ufff herkese yardımcı oluyorum tribine giren bide parası yokken o kadar dağıtım yaptım kimse al şunu demedi diyen
Aga seninde piskolojin bozulmuş bok gibi param olsa burda neye kod kovalıyorum? 200 1000 e yaparsak şükür edip başımıza koyuyoruz

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,363
9,049
113
Eksi yaptın bu lafinla sana karşı yapılan kahpelikleri veya yanlışlari başkalarınıda öyle görme o hata buyuk hata sully dayi keşke bok gibi param olsada kumar oynamasam

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,288
7,995
113
Bir ara Erdinç vardı o da Bombaydi 🤣🤣 kısa sürdü ama aşkımız 🤣