Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Forumun En Orijinal Üyeleri

Levent0505

Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
828
543
93
DM den o kadar para attım çekiliş yaptım 1 kişide yazmamış ne diyeyim 😂

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,427
8,696
113
Herkesin unuttuğu ama oldların bildiği birisi vardı

Garip0 diye o çocuk ne oldu ya hiç bir zaman hiç bir şartta parası yoktu

bide yaşlı kurt @zebra dayı var oda kendi halinde

her seferinde pragmatic oynamayın diyip ilk kendi promo alan betcoları her gün lanetleyip promolarını kendi duyuran @Brn2nl reisi unutmayın

İmParaThor

Site Yetkisizi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,981
3,512
113
İşte konu gibi konu :)

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Bizi unutmayanlara selam olsun

En çok sohbetimiz olan adamlar bir kelime etmemiş bizde bundan sonra konuşmalarını duymayiz

Herkeze bolsans
Konuyu gördüm girdim sürekli aktif değilim artık biliyon umut seni sevmeyen ölsün aw

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Konuyu gördüm girdim sürekli aktif değilim artık biliyon umut seni sevmeyen ölsün aw
Eyw Eko Zamanında Dondurdugumuz Muhabbetleri cayını koyup dınlemeye gelenler Vardı Ey yavrum Ey Sende seviliyorsun

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Ben eski uyelerdenim fatih umut Erhan penaltı eski üyelerden bi abi vardı o 2 3 kişi daha vardı unuttum isimlerini bunlar forumda guvenilcek 5 10 kişiden biridir

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Eyw Eko Zamanında Dondurdugumuz Muhabbetleri cayını koyup dınlemeye gelenler Vardı Ey yavrum Ey Sende seviliyorsun
Kardo biz konuya girdik mi konu 50 100 sayfa olurdu Makara tukara Sinemalar hızlıydı o dolandırıcı sırtlan dostumuz vardı onu bile severdim

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Tmm sensin yav :) forumda genel olarak beşiktaslilar kaliteli insanlar novacigim bu ayrintiyi verelim
Valla Sensinle Alakalı bırsey Yok bizi seven adam sevdigini belli eder etmiyen sevmıyordur bukadar acık ve net Besıktaslıların Kalıtelı adamlar oldugunu tum dunya bilir