Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Freybet 50 TL Deneme Bonusu

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
2,410
113
Sİzede yatırımlı atıyoz beğenmiyonuz yatırımsız atıyoz beğenmiyonuz site direk gelsin cebinize para koysun ozaman
Kardeş bizde gelsin direk cebimize koysun demiyoruz ama biraz daha makul şartlar olsun istiyoruz, siteler biraz abartmıyormu sence ? Yatırımsız bonusu severim ama şartlar abartıldığı müddetçe çoğu oyuncu çekim yapamaz. Bu da bir gerçek.

TheMachine

Makina
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,620
819
113
Kardeş bizde gelsin direk cebimize koysun demiyoruz ama biraz daha makul şartlar olsun istiyoruz, siteler biraz abartmıyormu sence ? Yatırımsız bonusu severim ama şartlar abartıldığı müddetçe çoğu oyuncu çekim yapamaz. Bu da bir gerçek.
Slot pragmatik playda spin değeri 1 tl çevirdikden sonra aldığın bakiyeyle freespine girsen şan varsa verir yoksa zaten yapacak bişey yok ben beğendim attım

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,403
2,410
113
Slot pragmatik playda spin değeri 1 tl çevirdikden sonra aldığın bakiyeyle freespine girsen şan varsa verir yoksa zaten yapacak bişey yok ben beğendim attım
Eyvallah emeğine sağlık, şansına güvenen denesin , yatırımsız olması bir nebze kurtarabilir. Ben geçmişte buna benzer şartlar ile aldım bonusu , maalesef çekemedim. Dediğin gibi biraz şansın olacak ki şartları karşılayıp , çekim yapabilesin.

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,636
2,529
113
Bonus yok uye olmayin

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
673
329
63
Lan adamlar bedava paraya burun kıvırıyolar,Evde anasından babasından para alamaz burda gelmiş laf yaparlar.