Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin furkan1986 | Kupon Hazırlığı

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,139
4,361
113
Arkadaşlar 100 tl var hesapta direk 100 misli yapcaz 4 tane maç yazılacak herkes 1 tane maç versin sadece kiminkini seçersem beğenicem ve o maçı eklicem kazanırsak 4 kişiye pay vericem ayrıca iyi miktar yaparsak beğenenlere çekiliş yapcam

ercie34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
379
84
28
Arkadaşlar 100 tl var hesapta direk 100 misli yapcaz 4 tane maç yazılacak herkes 1 tane maç versin sadece kiminkini seçersem beğenicem ve o maçı eklicem kazanırsak 4 kişiye pay vericem ayrıca iyi miktar yaparsak beğenenlere çekiliş yapcam
Nastes Lyon maç sonu maç sonu 2 ve 1.5 üst

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,333
5,535
113
Başlamayan maçlardan söleyelimki yetişsin
Son paran oldugu icin pek tavsiye etmiyorum. Belki kasa saglamken deneyebilirsin. Ben ne zaman oynasam geliyor. Ofsayt...Mesela simdi son 50 tl parami madrid maci ofsayt 4 ust 2.0 oran. Lyon ofsayt 3 ust 2.02 oran. İnter maci isabetli sut 9,5 ust oynadim. Hatta bu kuponu paylasayim. Etkinlik kuponu olsun :)

41gkhn41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,662
736
113
napoli-interde kg olur diye düşünüyorum

NightFever

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,639
6,541
113
Asya Afc sampionlar ligi var deplasman al Duhali kazanir gibi duruyor istatislige bakabilirsin ilk yari bitmis bu kadar suta almamasi sacma olur