Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Futbol Artık Çok Kirlendi

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
Abicim siz ne anlatıyorsunuz madem hepinz bu işin mafya ve şike olduğunu biliyorsunuz kim oynuyo bu oyunu bu kadar bu siteler 10-15 milyon ödüllü etkinlik yapacak parayı nerden buluyorlar zorla mı oynatiyorlar yoksa
Ben ne anlatıyorum sen ne yaziyorsun. Kumar bağımlılıktır. Bile bile oynuyoruz. Mafya şike olduğunu bilende oynar bilmeyende. Nasıl bir mantık kurdun. Ya arkadaş sen yazma yorum sana laf anlatamam şimdi ooooooooo daha önemli işlerim var. Git oyna futbol çok temiz. Hiç şaibe şike yok tamammı hadiiii

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
kardeşim maç içinde farklı gelişmeler olur futbol oynayan herkes bunu bilir sen onca ihtimalden birine para yatırdığın için o ihtimal dışında gelişen tüm ihtimaller ister istemez bi süre sonra kafanda şüpheler oluşturmaya başlıyor buda kumar bağımlılığının yan etkilerinden biridir şike illa ki vardır ama abarttığın kadar olmadığına emin olabilirsin sadece pskolojik bir sorun bu ve tedavi olmanın yollarına bakman gerekiyor hepimiz yaşıyor aynı şeyleri dert etme
Abarttıgımdan daha fazlası var emin ol. Her maç tabiki şikeli değil. Neyse ben nöbetten çıktım uyucam. Akşam detaylı yazarım saygılar

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,531
113
Saçma yorum yapanlar mafya elemanı.

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,131
3,803
113
Hiçbir ateist,solcu, entel tanimadim ki kızı hatta torunu yaşındaki biriyle evlensin.Ama bu cemaat tarikat mensubu olduğunu söyleyenler arasındaki ahlaksızlık, fuhuş hiç bir yerde yok, bizzat şahidim.Lakin milyonlarca salak ve beyinsiz bunların peşinden gidiyor.Karacarsafin içinde seks demek ki daha kışkırtıcı ve fantezi sebebi oluyor

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,331
1,612
113
1 mac soyliyim feyenord lazio feyenordun ilk golu ofsayt nedeniyle iptal etti gozun kor olmasa golde ofsayt yokki gece hafta lens macida terteimiz golu hakemler yedi bende seninle ayni durumdayim kardesim en guzeli oynamamak onuda birakamiyoruz

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
1 mac soyliyim feyenord lazio feyenordun ilk golu ofsayt nedeniyle iptal etti gozun kor olmasa golde ofsayt yokki gece hafta lens macida terteimiz golu hakemler yedi bende seninle ayni durumdayim kardesim en guzeli oynamamak onuda birakamiyoruz
Keşke dostum. Şu yukarıda mafya şike bunlara inanmayan arkdaslara laf anlatmaktan kendimi sakınıyorum

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
Hiçbir ateist,solcu, entel tanimadim ki kızı hatta torunu yaşındaki biriyle evlensin.Ama bu cemaat tarikat mensubu olduğunu söyleyenler arasındaki ahlaksızlık, fuhuş hiç bir yerde yok, bizzat şahidim.Lakin milyonlarca salak ve beyinsiz bunların peşinden gidiyor.Karacarsafin içinde seks demek ki daha kışkırtıcı ve fantezi sebebi oluyor
İmza attım yorumuna

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,331
1,612
113
Keşke dostum. Şu yukarıda mafya şike bunlara inanmayan arkdaslara laf anlatmaktan kendimi sakınıyorum
Kim ne derse desin macta sike var adam gozumuzun icine sokup sike yapiyorum demez izlemiyorusnuz bazi takimlar resmen istatiktik kasip cekiyorlar bizi oynayinca o kadar istatige gol olmadi diyoruz kim neye inaniyorsa inansin kardesim

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,331
1,612
113
Sime yok diyen persik kediri macina bakin penalti verdi var bile yok karsi takim hakeme yurdu hakemi vurdular penaltiyi 3 dakikada sonra korkudan iptal etti

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,531
113
@akonlyyy az önce yattım taze taze.
1.png

Nice penaltı kaçırdı :) böyle bir penaltı atış şekli yok stadın dışına attı topu :) yıldım vallahi

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
833
423
63
@akonlyyy az önce yattım taze taze.
Ekli dosyayı görüntüle 411446

Nice penaltı kaçırdı :) böyle bir penaltı atış şekli yok stadın dışına attı topu :) yıldım vallahi
Nice maçı 0-0 iken gole girecektim girmedim. Gironoya girdim son dakika attılar. Üzüldüm dostum kendimemi üzüleyim herkesemi şaşırdım valla:) Psikoloji diye birşey kalmadı inan bana. Umarım birgün tamamen bırakacağız 🙏