Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol G.Saray, Man United Virajında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,674
42,217
113
Şu kadronun grupdan cikmamasi için bir sebeb yok ama takım hiç hazır değil
İlk maçı kazanmaliydik iki puan kaybı modu ve şansı dusurdu
Nasil hazir degil gs tarihinin en iyi lig baslangiclarindan birini yapti daha ne kdr hazir olcak.avrupadada gayet iyi su ana kadar.hazir olmasi icin fener gibi 13de13mu yapmasi lazim

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,268
41,759
113
Valla ben Fenerbahçe Beşiktaş farketmez Avrupa kupası maçlarında elimde olsa ligde rakip olduğumuz takımların formasını bile giyip desteklerim. Ülkeye puan lazım, başarılar Şanlı Galatasaray'ım 🦁

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
69,268
41,759
113
Şu kadronun grupdan cikmamasi için bir sebeb yok ama takım hiç hazır değil
İlk maçı kazanmaliydik iki puan kaybı modu ve şansı dusurdu
Evet oyuncular bi yalpalıyor sahada ve İcardi kendine gelemedi hala tete keza öyle

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,674
42,217
113
Valla ben Fenerbahçe Beşiktaş farketmez Avrupa kupası maçlarında elimde olsa ligde rakip olduğumuz takımların formasını bile giyip desteklerim. Ülkeye puan lazım, başarılar Şanlı Galatasaray'ım 🦁
Artik ulke puaninin pek kiymeti kalmadi ilk 15den cikmamiz mumkun deil ama ustumuzdeki takimi gecmemizde mumkun deil lig sonu son haftalar orta siralarda seyreden takim gibiyiz suan amac yok hedef yok.ondan ziyade fenerin conferans kupasini yada gsin uefa kupasini almasini isterim bjktan umudum ykk

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,423
9,409
113
Eğer ki Okan hoca keremle başlarsa izlemeye bile gerek yok, 10 kişi maça çıkıyoruz demektir. Keremle başlarsa o sürekli top kaybeder, 2-3 tane yemiş oluruz ilk yarı. Sonra gider barış alperi alır oyuna iyice sıvasın diye ve 5-6 yer döneriz

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,434
934
113
Eğer ki Okan hoca keremle başlarsa izlemeye bile gerek yok, 10 kişi maça çıkıyoruz demektir. Keremle başlarsa o sürekli top kaybeder, 2-3 tane yemiş oluruz ilk yarı. Sonra gider barış alperi alır oyuna iyice sıvasın diye ve 5-6 yer döneriz
Kerem Aktürkoğlu bu takımın en iyi futbolcularından, gözünüzün önünde kendini bu kadar geliştiren kaç futbolcu gördünüz bilmiyorum. Erzincan'dan çıktı geldi formayı söktü aldı kaç kere Messivari performanslarla 15dkda maç çözdü. Icardi ile müthiş uyum yakaladı dünyanın asistini yaptı adama. Mertens, Sergio gibi futbolcuların çok daha leş maçları var ama sırf Türk diye takımın en iyi futbolcularından birine ön yargılı davranmanız tek hatasında gömmeye çalışmanız garip geliyor. Umarım Kerem oynar.

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,434
934
113
Kerem olmasa 2 sene önce küme düşerdik bir de uyandırayım bi ya :D

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,423
9,409
113
Kerem Aktürkoğlu bu takımın en iyi futbolcularından, gözünüzün önünde kendini bu kadar geliştiren kaç futbolcu gördünüz bilmiyorum. Erzincan'dan çıktı geldi formayı söktü aldı kaç kere Messivari performanslarla 15dkda maç çözdü. Icardi ile müthiş uyum yakaladı dünyanın asistini yaptı adama. Mertens, Sergio gibi futbolcuların çok daha leş maçları var ama sırf Türk diye takımın en iyi futbolcularından birine ön yargılı davranmanız tek hatasında gömmeye çalışmanız garip geliyor. Umarım Kerem oynar.
Aynı maçları izlemiyoruz sanırım, top kontrolü yapamayan, sürekli 3 kişinin arasına girmeye çalışıp topu kaybeden, bencil oynayan adamdan bahsediyorum ben dostum. Türk diye eleştirmiyorum. Abdülkerim de türk ama pek eleştiri almıyor farkındaysan çünkü maç içinde saçma sapan hareketler yapmıyor. Küme düşürmekten kurtardı dediğin sezonda da hep böyle hatalar yapıyordu. Bencilliğini bir kenara bırakıp biraz takım bazlı düşünse o zaman 2-3 kişinin arasına girip gol atmaya çalışırken topu kaybetmek yerine paslasarak takıma faydalı olur iyice

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...