Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Barcelona’dan Pena’yı Kiraladı

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
GS yıllardır hep yabancı kalecilere yatırım yapıyor fena kaleciler geldi diye demiyorum ama bi hayranlık var GS de yabancı kalecilere karşı.
BJK Ersin
TS Onur
FB Altay
yaşları gencecik çocuklara güvendi diğer takımlarımız. GS neden böyle ısrarcı hala yabancı kalecide anlamak güç.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
A yı B yi boşver dost sonuçta birinciden bahsediyoz bunu geçmiş işte :):) hem bu ördek değil ki doğar doğmaz yüzmeyi öğrensin belki tecrübesizdir.
yaş 22 be dostum. artık yemiyor millet o ayakları. 22 yaşına kadar yetenek varsa GS ye değil Barçaya-Juveye-M.Citye gidiyorlar zaten 1.takımlarına as olarak ama :D
bu adam Barça 2. takımından geliyor buraya :)

Erenim1703

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
225
85
28
Bu kaleci iş yapmaz top sektirmesi on planda her gelen top sekiyorçok hatalı gol yer

Hermes

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
65
38
18
yaş 22 be dostum. artık yemiyor millet o ayakları. 22 yaşına kadar yetenek varsa GS ye değil Barçaya-Juveye-M.Citye gidiyorlar zaten 1.takımlarına as olarak ama :D
bu adam Barça 2. takımından geliyor buraya :)
Doğru dostum haklısın :) bakma makara yapiim dedim az. Söylediğin yaş hele avrupada artık genç bile sayılmıyor katılıyorum sana.

KARTALizma

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,875
4,841
113
Doğru dostum haklısın :) bakma makara yapiim dedim az. Söylediğin yaş hele avrupada artık genç bile sayılmıyor katılıyorum sana.
bizim medya FB'li Semihi emekli olana kadar genç Semih diye anons edecekti neredeyse :D

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,451
606
113
Bos transfer 1 ay sonra Muslera donuyır saten yıl sonu okan gelecek
bu ulkeye alı koçdan baska kotu baskan gelemez dıyırduk ondan daha beteri geldı

executioner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,323
1,670
113
yanlış anlamayın ama dostlar bu türk taraftarlarındaki gereksiz şişirme neden var anlam veremiyorum welcome videosunda bile 1 tane uçuk kurtarış yok çoğunu çipe kurtarır 22 yaşında b takımının 2. kalecisi 22 yaşında galatasaray'ın bildiğini eibar bilmiyor mu mesela 22 yaşına kadar kendine takım bulamıyor kiralık olması isabetli olmuş

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,224
864
113
9 maçta 8 gol yemiş. ispanya u 21 milli takımında da 1 kez şans bulmuş., geleceğin kalecisiymiş, musleraymış odur budur. nerde ne okuyor bu millet. Ama hayırlı olsun. sonuçta kaleyi boş bırakmaktan iyidir...