Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Farklı Yenildi

mrt1903

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
17
8
Galatasaraya acil transfer gerekiyor özellikle 6 numara

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Ciddi ciddi küme dusecek adamlar tuzladan 6 yiyen alanyadan kaç yer acaba

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,623
1,733
113
Galatasaray'ı bu hale düşürenler utansın saçma sapan oyunculara tonla para verdiler lazım olan oyunculara para kalmadı.
Gedson Galatasaray'dan haber bekliyor 400bin € verip Okan'ı geri alamıyorlar bir takım en kötü nasıl yönetilir en büyük örneklerinden.

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,918
3,240
113
Galatasaray terimi gonderdikten sonra işi bitti keşke 2. Lige düşse hem ilkleri yaşamis olur...

mert9191

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,374
4,050
113
Burak elmas oldukça takım top oynamicak

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,557
4,803
113
Şu maçı hiçbir site vermedi 5.5 üste ne var ne yok atacaktım ama hiç bir sitede bulamadım

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
abicim tr de hazırlık ve kupa maçlarının hepsinde şaibe vardır . şimdiden söylüyorum alanyayı 1-0 yenerse şaşırmayın

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Tuzlasporun oyuncularının toplam değeri Galatasaray in bir oyuncusuna denk geliyor.Bu şike falan değil.Ve evet acilen GS nin küme dusmesi lazım.Gs taraftarıyım.Yoksa kendine gelemeyecek.Baskan denen adamın da ivedi şekilde palas pandiras yollanması lazım.İspanyol TD şart .En uygun stil GS için İspanyol stilidir.Ayrica takımda ne huzur , ne disiplin, ne de birlik var.Herkes takım psikolojisinden kopmuş dağılmış durumda.U 17 olsa 6 yemezdi bu takımdan.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Seneye düşersek maçları trtden bedavaya izleriz