Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Galatasaray & Fenerbahçe Tahminler

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,458
812
113
maç öncesi olayları ve 2 takımın gerginliğini hesap edersek bu maçta kırmızı kart çıkmazsa hiçbir maçta çıkmaz

lovemiyorum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
162
43
yıllarımızı verdik dostum ben emin konuşuyorum performanslara ev sahipiliğine motive durumlarına ve topçuların form grafiğine bakınca ziyech bariış alper köhn demirbay mertens çok çok formda olangdışı şeyler olmazsa g.s en az 3 atar bugün haaa gel gelelim istanbul takımlarını sevmem ikiside kazanamasın :)
Hadi şimdi bırak bu mesleği güle güle:)

lovemiyorum

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
306
162
43
Avrupa Fatihi Şanlı Galatasaray'a şampiyonluk için beraberlik de yetiyor.
Erken gelecek Galatasaray golleri 6-0 lık acı hezimetin yıllar sonra rövanşına kapı açabilir.
Şu an ki tüm istatistikler veriler Galatasaray'dan yana.
Galatasaray 1-0 da yenebilir 7-0 da ( bu biraz zor ama neden olmasın )
Fenerbahçe bu şartlarda maksimum beraberlik alır ki o da bir işine yaramaz.
Onlar da kazanmak için çıkacaktır.
Ölmüş eşek kurttan korkmazmış.
Tahmini skor 5-1 veya 4-2 Galatasaray alır.
Fenerbahçe istatistik dinlemez dostum karşında pendikspor yok.. evinde isabetli şutun yok :)

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,586
2,601
113
okan buruğa bu sene sövmeye bıkmadık medya şişirmeye devam etsin balonu avrupadan sonra ilk ciddi viraj gene patladı balon

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,697
680
113
Ulan gs 6 k paramı yedı sen şampıyon olma fener olsun bütün özel oranlar skor bahsi gitti hepsi tühh

akonlyyy

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
836
425
63
Tarafsız Beşiktaşlı olarak yorumum şu. GS ağır favori. Dünyada GS ye çok yüksek para basıldı. Farklı galibiyetine bile. Fenerde irfan gibi üst düzey oynayan futbolcu eksik. Lakin 15 senedir lanet kumarın içindeyim. Çok ters skorlar izledim. Mantık olarak GS kazanır. İç sezilerim sanki GS kazanamaz diyor. Fener galibiyeti çok zor ama fener alırsa şaşırmam
Şaşırmadım 😁

Novasky

🅽🅾🆅🅰🆂🅺🆈
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
38,584
40,261
113
Her GS galibitetinde icardi resmi koyanlar şimdi ne koyacak bakalım puahajaj

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,458
812
113
Hadi şimdi bırak bu mesleği güle güle:)
öncelikle fenerbahçeyi tebrik ederim.bu maçta enterasan şeyler var ama sanki birileri g.s bu maçta galip gelmesinde ne olursa olsun ister gibiydi özellikler g.s lı yabancı futbolcular yahu tamam f.b direnecek ama bakın maçta kaleye bile gitmedi g.s doğru düzgün.global bir şirket var bu maçta.g.s ve topçular ağır para kaldırmış olabilir bu maçta nasıl olsa konyada bitirirz diye.ayrıca dayımın yanında çalışıyordum mesleği bıraktım bu saatten sonra

Novasky

🅽🅾🆅🅰🆂🅺🆈
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
38,584
40,261
113
öncelikle fenerbahçeyi tebrik ederim.bu maçta enterasan şeyler var ama sanki birileri g.s bu maçta galip gelmesinde ne olursa olsun ister gibiydi özellikler g.s lı yabancı futbolcular yahu tamam f.b direnecek ama bakın maçta kaleye bile gitmedi g.s doğru düzgün.global bir şirket var bu maçta.g.s ve topçular ağır para kaldırmış olabilir bu maçta nasıl olsa konyada bitirirz diye.ayrıca dayımın yanında çalışıyordum mesleği bıraktım bu saatten sonra
Konyayi yenemezsen neolucak onuda bı anlat hikaye

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,697
680
113
Fener tebrik ederim ama gs şampiyon %195,99

nazmi11