Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray, Jelert İçin Kopenhag'la Anlaşma Sağladı

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,365
1,785
113
Hakem kollasa 46 puan farkmı yeriz amk
o meseleyi yanlış anladı zaten kaybetmesi gereken puanları gs kaybetmedi fener gs dergilerinde ya sakat ya haksız kırmızılı 11 oyuncularimiz cezalısı ama yenemediği ama kupada kazanırdiniz dimi eksik takiminizla hazır bomba takıma karşı 5 yaşında çocuğa şunu anlat fener alır derdi kupayi

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,720
15,145
113
ligde niye yenemediniz 10 kişiyle yendik :D
Sizin yenemediğiniz Konya'ya 3 attık deplasmanda, o zaman kim kimden iyi oluyor 🙃 karşılaştırma yaparken yanlış istatistiklerle yapıyorsun. Başarının ölçütü kupalardır, bu sene bitik dediğimiz Beşiktaş kupa sayısında Fenerbahçeyi geçti. Fenerbahçe'nin kupası daha az ise benim için başarısı daha azdır. Neticede bu 3 takım ligde vs tek hedefi şampiyonluk parolası ile oynuyor. Hatay da bizi yendi, şimdi Hatay bizden daha mı iyi takım

vado90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,365
1,785
113
Sizin yenemediğiniz Konya'ya 3 attık deplasmanda, o zaman kim kimden iyi oluyor 🙃 karşılaştırma yaparken yanlış istatistiklerle yapıyorsun. Başarının ölçütü kupalardır, bu sene bitik dediğimiz Beşiktaş kupa sayısında Fenerbahçeyi geçti. Fenerbahçe'nin kupası daha az ise benim için başarısı daha azdır. Neticede bu 3 takım ligde vs tek hedefi şampiyonluk parolası ile oynuyor. Hatay da bizi yendi, şimdi Hatay bizden daha mı iyi takım
la çok bilmiş sahanda haksız kırmızıyla 10 kişi yendik diyorum hala ne anlatiyon acaba :D zoruna gidiyorsa tutma gs yi :D

WilliamMunny

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,420
711
113
Abi bıktım artık yeminle bıktım avrupada sıfır başarı her sene yeter artık abi bu transfer nedir bah haberi cikiyor 2 gun gecmeden indirilen adama bak bir de bu sene de ligi kazansak nolacak kopenhaga praga kaybettikten sonra mayislarin mk ben artik gruplardan cikmak istiyorum finaller gormek istiyorum umudumuzu kuruttunuz

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,351
8,056
113
Ekli dosyayı görüntüle 582070

Kopenhag, Galatasaray'ın Elias Jelert için yaptığı teklifi kabul ettiğini açıkladı.

Galatasaray, sağ bek bölgesini Elias Jelert ile güçlendirdi.

Kopenhag, Galatasaray'ın Elias Jelert için yaptığı teklifi kabul ettiğini açıkladı.

Kopenhag altyapısından yetişen ve 2021'de profesyonel olan Jelert, Danimarka ekibiyle toplam 97 maça çıkıp 1 gol 6 asiste imza attı.

Jelert geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'a karşı 2 maçta da oynamıştı.
Bir Galatasaray efsanesi olarak söylüyorum. Bu çocuktan olmaz

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
318
127
43
Bizim ligde iyi iş yapar

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Ben yeni transferler açısından dedim. Mesela Galatasaray'ın birbiriyle oynamaya alışmış daha çok sayıda oyuncusu var. Rafa Silva falan baya iyi transferler ama ilk maçtan harika bir uyum yakalamaları çok zor. O yüzden Beşiktaş'ın iyi transferlere rağmen başlangıçta şansını az görüyorum
Sen ne Anlatıyon Terim Efendı Git yat

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,194
44,295
113
Banlanan bi mal vardı cyber mı ne kesin o bu oda böyleydi
He omu bu Gs yenilince 2 makara yapıldı sonra herkeze ana bacı kaydı kendı her bjk fb maclarında herseyı soyluyordu onun bırde ekurulerıde vardı sımdı onlar sessızlesti hos kendı neydiki sak sakcıları ne olsun

atabinen65

👽👽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
318
127
43
Üçü de balon çıktı erden tümör bu yüzden gönderildi.
erden taşağını iki gösterdi takımı iki sene şampiyon etti, arada çürükler olmazsa olmaz. erdenin vizyonunu kaldıramadı gs yönetimi

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,351
8,056
113
Tete, Ndombele, Aurier isimlerine bakarsak yapmayan çok var
Verdiğin örneklerin ikisi kafa olarak futbolu bitirmiş. Diğeri ise takımla kimyası uyuşmadi. Bu kadar sisirmeyin bence bu oyuncuyu. Linnes tarzında ama ofansif yönü hiç yok.

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,395
1,478
113
Bir Galatasaray efsanesi olarak söylüyorum. Bu çocuktan olmaz
Kuzey Avrupalı futbolcular iş ahlakı yüksek ve disiplinli oyunculardan oluşuyorlar genelde. Belki 10 üzerinden 8 veremez ama istikrarlı bir şekilde 6 yı verir

drogba6

G A L A T A S A R A Y
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
16,351
8,056
113
Kuzey Avrupalı futbolcular iş ahlakı yüksek ve disiplinli oyunculardan oluşuyorlar genelde. Belki 10 üzerinden 8 veremez ama istikrarlı bir şekilde 6 yı verir
Ya orası öyle tabi ama bu kadar sisirmeye gerek yok. Daha adaptasyon süreci var bide

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,720
15,145
113
la çok bilmiş sahanda haksız kırmızıyla 10 kişi yendik diyorum hala ne anlatiyon acaba :D zoruna gidiyorsa tutma gs yi :D
Şampiyon olmuş takımım, niye ağrıma gitsin :d fenere kaybettiğimiz maç ile hataya kaybettiğimiz maç arasında bir fark yok. Ikisi de -3 puan anlamına geliyor sadece :d git Anadolu takımlarına puan kaybet sonra gel gsyi yen ve de ki şampiyonluk bizim hakkımız :d