Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Sahasında Giresunspor ile Karşılaşacak

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,049
63,989
113
1660386713038.png

Nef Stadı'nda yapılacak maç saat 21.45'te başlayacak. Müsabakayı hakem Kadir Sağlam yönetecek.

Geçen sezonu 13. sırada tamamlayarak tarihinin en kötü sıralamasını yaşayan sarı-kırmızılı ekip, bu sezona deplasmanda Fraport TAV Antalyaspor'u 1-0 yenerek başladı.

Ligde geçen sezondan gelen 16 maçlık yenilmezlik serisi bulunan Akdeniz temsilcisi karşısında son dakikalarda gelen golle moral bulan Galatasaray, Süper Lig'de bu sezon ilk kez taraftarının önüne çıkacak.

Bitexen Giresunspor ise ilk haftada Adana Demirspor'a 3-2 yenilmişti.

Sarı-kırmızılı takımda sakatlıkları bulunan Leo Dubois ile Omar Elabdellaoui, Karadeniz temsilcisine karşı forma giyemeyecek.

Sakatlıkları nedeniyle ilk haftadaki Antalyaspor karşılaşmasında süre alamayan 2 futbolcu, Giresunspor müsabakasını da kaçıracak.

Galatasaray: Muslera, Boey, Nelsson, Abdülkerim, Van Aanholt, Midtsjö, Oliveira, Yunus, Emre, Kerem, Seferovic

Giresunspor: Onurcan, Hayrullah, Sergen, A. Perez, Alper, Savicevic, Traore, Serginho, Rahmetullah, Sainz, Bajic

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Galatasaray yener evi arabayı ne varsa satın basın:D

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
Seferovic atar 3-0 biter bitmezse de üst biter en garanti üst

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,558
1,309
113
Bu gs ve kumar insani kanser etmesse başka hiç birşey etmez

Ya yenilirsin sıkıntı yenilmekte değil allah aşkına bu takım 3 yildir zaten bir tane düzgün rahat oynadığımız mac yoktu okan geldi 2 aydır ne çalıştı bunlar

Biri bana izah etsin bu takim ne oynuyor sistemi nedir?
İkide bir transfer gerek diyordu ne oynatmayı düşündü de oyuncu yetersiz kaldı

Valla biktim bu turk teknik direktorlerden
Torrente boşa kızmışız biz okan bubu izle ekimi goremez benim görüşüm ise bugün kovarım o kadar kızgınım adam gibi sistemi olan biri gelsin

Yaptığı değişiklikler 25 yazında ki çocuklar yapmaz bugün nasıl uyuyor merak ediyorum