Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Seçimi Burak Elmas Farkı Kapatıyor

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Başarı olduğunda fatih terim başarılıdır başarı olmayınca fatih terim hariç herkes suçludur valla benide böyle körü körüne seven taraftar olsa bende Galatasaraydan gitmezdim
Bakkal kardeşim Fatih hoca her başarısızlıkta bütün sorumluluk ve suç benimdir diyen adamdır yapma gözünü seveyim . Bir takım başarılı olmak istiyosa gönülden bağlı insanlarla bu başarı elde edilir para için o görevi yapan değil futbol tarihinde bunun örnekleri oldukça fazladır ve bunu bu takımda yapacak iki teknik direktör var ve zamanında yapmış iki teknik direktör biri hamza hamzaoğlu diğeri Grande Fatih Terim

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Bakkal kardeşim Fatih hoca her başarısızlıkta bütün sorumluluk ve suç benimdir diyen adamdır yapma gözünü seveyim . Bir takım başarılı olmak istiyosa gönülden bağlı insanlarla bu başarı elde edilir para için o görevi yapan değil futbol tarihinde bunun örnekleri oldukça fazladır ve bunu bu takımda yapacak iki teknik direktör var ve zamanında yapmış iki teknik direktör biri hamza hamzaoğlu diğeri Grande Fatih Terim
Dostum benide kimse suclamasa bende başarıda başarısızlıkta benim derdim Galatasarayin son 3 senede oynadığı 150 maç varsa 15-16 tane Galatasaray gibi oynamadı zaten tartışmasız Fatih terim Galatasaray efsanedir ama teknik direktörlüğü bırakmalı artık zaten Fatih Terim'in başka yetenekleri de var mesela mekan iyi basar

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Dostum benide kimse suclamasa bende başarıda başarısızlıkta benim derdim Galatasarayin son 3 senede oynadığı 150 maç varsa 15-16 tane Galatasaray gibi oynamadı zaten tartışmasız Fatih terim Galatasaray efsanedir ama teknik direktörlüğü bırakmalı artık zaten Fatih Terim'in başka yetenekleri de var mesela mekan iyi basar
Kimin anasına avradına küfredilirse o adam adamsa gider o mekanı basar bunun sporculukla vs alakası yok tiyniyet mevzusu o farklı bişey .Neyse bunu başka bi konuda tartışalım bence ama farklı düşünüyoruz ben tam tersini düşünüyorum :)

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Kimin anasına avradına küfredilirse o adam adamsa gider o mekanı basar bunun sporculukla vs alakası yok tiyniyet mevzusu o farklı bişey .Neyse bunu başka bi konuda tartışalım bence ama farklı düşünüyoruz ben tam tersini düşünüyorum :)
Başka bir konu derken apaçık tehtid ediliyorum :) cimere yazdim

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
1347 eşref 1335 burak elmas 27. sandık sonucu rakamlar , ulan çok heyecanlı kafa kafayalar hadi olm burak elmak yaparsın sen bu işi

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Veeeeeeeeeeeee Burak Elmas 28. sandık sonucu öne geçiyor , geliyor gelmekte olannn
eşref 1398 burak elmas 1406

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
29. sandık
Eşref 1450
Burak 1470