Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Galatasaray5 / 1000 Denedik Bakalım Gelecek Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Yalnız şaka maka artık holi den oynamaya karar verdim eskisi gibi bonus yok ama olsun temiz olsub

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
beklediğimden hızlı göndermişler kazancın daim olsun

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,982
151,409
113
@Shellac kral çekim geldi nasıl vericegini bilmiyorum papara yazarsan sana zahmet 100 atayım çıkan arkadaşlara verelim olurmu
dost istersen bu konu içinde olanlar senin yanında olanlar ile liste hazırlayıp 5 kişiye 20 tl çekilişi yapalım kazananların gönderimlerini sen sağlarsın uyar mı dost :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
dost istersen bu konu içinde olanlar senin yanında olanlar ile liste hazırlayıp 5 kişiye 20 tl çekilişi yapalım kazananların gönderimlerini sen sağlarsın uyar mı dost :)
Ben de holigani hafta sonuna saklıyorum tüm hafta sonuna 4 maç seçip öyle oynicam 1 güne sıkıştırmanin anlamı yok

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
26,317
28,016
113
Kral sen nasıl istersen de ben sana atsam şuan çok acil isim var atıp cikicam yaw canını yerim

jimihendrix

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
259
339
63
Kazan’ları tebrik ederim. Freebeti çevirdik tek maça dikkat etmeden slotta anında sıfırlandı 200

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
sonradan foruma gelenler kendini çok belli ediyorlar terbiyesizler

oridevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
6,569
1,781
113
Dostum dilersen güvenilir birine gönder parayı o dağıtım yapsın bana da gönderebilirsin sıkıntı yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...